SPRZĘT RĘCZNY

Jest 195 produktów.

Pokazano 1-12 z 195 pozycji
Aktywne filtry

Na sprzątanie składa się bardzo wiele różnorodnych czynności, a każda z nich wymaga innego rodzaju sprzętów i akcesoriów. Odkurzanie, szorowanie, mycie i polerowanie posadzek, mycie i nabłyszczanie szyb, czyszczenie i dezynfekcja armatury sanitarnej, zbieranie i wynoszenie śmieci oraz odpadów, wycieranie kurzu i zabrudzeń... Ta wyliczanka może trwać jeszcze bardzo długo. Wszystkie te czynności są jednak niezbędne do tego, by utrzymać w czystości nie tylko mieszkanie, ale też każdy inny obiekt – instytucje publiczne (szkoły, urzędy, uczelnie wyższe), placówki służby zdrowia (przychodnie, szpitale, gabinety lekarskie), obiekty handlowe (galerie, domy towarowe, hurtownie, sklepy) czy noclegowe (hotele, pensjonaty).

Sprzęt ręczny – podręczne akcesoria do sprzątania

Lista akcesoriów, które są niezbędne podczas prac porządkowych i sprzątania, jest bardzo rozległa. Wiele pozycji na niej zajmują drobne przedmioty – części zestawów sprzątających, elementy eksploatacyjne czy po prostu podręczne akcesoria, które mają wiele zastosowań. Wszystkie tego rodzaju produkty w naszym sklepie umieściliśmy w kategorii "sprzęt ręczny". Oto niektóre pozycje, które można tam znaleźć:

  • wiadra (z odciskarkami lub bez) – do mycia okien lub do posadzek,

  • szczotki i szczoteczki (do szorowania, do tapicerek, do pajęczyn, szczoteczki ręczne),

  • zmiotki i szufelki,

  • ściereczki i gąbki,

  • worki na śmieci, na odpady higieniczne, na brudną pościel itp.,

  • uchwyty do worków, pojemniki na butelki, pojemniki na czyste wkłady i inne akcesoria pomocnicze,

  • rączki, kije, uchwyty, chwytaki,

  • skrobaki i ostrza

oraz wiele, wiele innych.

Produkty oferowane w kategorii "sprzęt ręczny" ułatwiają sprzątanie zarówno w szeroko rozumianych miejscach publicznych, jak i w prywatnych domach. Wszystkie akcesoria dobieramy z myślą o naszych klientach i ich potrzebach, dlatego w naszym sklepie znaleźć można wyłącznie wysokiej jakości produkty znanych i cenionych marek. Zachęcamy do zapoznania się z listą produktów oraz do dokonania zakupów w naszym sklepie.

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło