ODŚWIEŻACZE POWIETRZA WOLNOSTOJĄCE

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz

OFEROWANE MARKI

Vectair Systems

ODŚWIEŻACZE POWIETRZA WOLNOSTOJĄCE

Dzięki odświeżaczom powietrza można utrzymywać we wnętrzach miły, świeży zapach. Przebywanie w odświeżonych pomieszczeniach jest znacznie przyjemniejsze, a przy tym zwiększa wrażenie czystości i higieny. W celu szybkiego odświeżenia powietrza lub zamaskowania nieprzyjemnego zapachu można użyć odświeżacza w sprayu lub aerozolu. Jednak aby przez cały czas w pomieszczeniu panował delikatny, miły zapach, warto zainwestować w odświeżacze wolnostojące – w żelu lub elektroniczne. Te drugie prezentują się dużo bardziej elegancko, są wyjątkowo wydajne i rozprowadzają zapach przez cały czas z tą sama intensywnością. Dlatego też postanowiliśmy umieścić je w naszym asortymencie. Sprawdź, jakie odświeżacze wolnostojące możesz kupić w MADO!

Odświeżacze wolnostojące – poznaj ofertę sklepu MADO

W naszej ofercie znajdziesz elektroniczne odświeżacze powietrza, które w dyskretny, ale niezwykle skuteczny sposób rozprowadzają przyjemną woń po pomieszczeniu. Urządzenia te umożliwiają wprowadzenie własnych ustawień np. dotyczących częstotliwości rozpylania zapachu i jego intensywności. Dzięki temu można ich pracę dostosować do miejsca, w którym są umieszczone, zapotrzebowania, godzin pracy itd. Odświeżacze wyposażone są w wyświetlacz LCD pokazujący wprowadzone parametry. Co więcej, urządzenia te są zamykane na kluczyk, dzięki czemu żadna osoba postronna nie będzie miała możliwości manipulowania przy nich. Wymienne wkłady dostępne są w różnych wariantach zapachowych.

W naszym sklepie znaleźć można również odświeżacz wolnostojący przeznaczony dla dużych powierzchni, np. hal sklepowych, pawilonów handlowych, punktów usługowych itd. Dzięki użyciu takiego urządzenia możliwe jest utrzymywanie świeżego zapachu w dużych pomieszczeniach. Umożliwia ono także stosowanie tak zwanego aromamarketingu, czyli innymi słowy marketingu zapachowego, którego celem jest wywarcie pozytywnego wrażenia na klientach i zbudowanie lepszego wizerunku firmy lub marki.

Zapraszamy serdecznie do zakupów w MADO!