Remix PRESPRAY Środek do wstępnego czyszczenia dywanów

Środek do wstępnego czyszczenia dywanów - Remix PRESPRAY

12,00 zł

Preparat przeznaczony do wstępnego rozpuszczenia brudu z wykładzin dywanowych i tapicerek przed czyszczeniem maszynowym. Skuteczny do usuwania plam tłustych i oleistych.

Czyszczone powierzchnie dywanów lub tapicerki należy dokładnie odkurzyć. W miejscu mało widocznym sprawdzić trwałość kolorów na dywanie rozcieńczonym roztworem preparatu.

Lekkie zabrudzenia: stosować roztwór 10 %-owy (100 ml preparatu na 1 litr wody).

Mocne zabrudzenia: roztwór 20 %-owy (200 ml preparatu na 1 litr wody). Nanieść roztwór przy pomocy rozpryskiwacza na zabrudzoną powierzchnię. Pozostawić na 10 do 15 minut do rozpuszczenia brudu. Przy silnych zabrudzeniach należy wetrzeć prespray ręcznie lub użyć maszyny z walcowymi szczotkami. Następnie rozpocząć gruntowne czyszczenie maszynowe.

Artykuł: Remix PRESPREY

Zastosowanie: Do rozpuszczania wstępnego brudu z tapicerek i wykładzin dywanowych

Inne zastosowanie: Brak

Wartość pH: 11

Postać: Koncentrat

Środek do wstępnego czyszczenia dywanów i wykładzin.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Często na dywanach, tapicerce lub innych wykładzinach dywanowych występują ciężkie, trudne do usunięcia zabrudzenia. Wylana kawa, herbata, olej czy tłuszcz powoduje, że nasze dywany stają się nie tak atrakcyjne jak do tej pory. Aby wyczyścić takie plamy potrzebujemy odpowiedniej chemi, która upora się nawet z najcięższymi zabrudzeniami. Dlatego zawsze przed docelowym czyszczeniem tapicerki, dywanów czy wykładziny dywanowej zalecamy zastosować preparat, który pomoże nam wstępnie rozpuścić zabrudzenia. Środkiem tym jest Remix PRESPREY. Preparat idealnie nadaje sie do  usunięcia plamolejowych oraz tłustych. Stosowanie go przed docelowym, maszynowym czyszczeniem pomoga usunąć nawet najcięższe zabrudzenia.

Dozowanie:

  • Przed czyszczeniem należy dokładnie odkurzyć dywany, tapicerkę i wykładziny dywanowe.
  • Następnie w mało widocznym miejscu sprawdzić rozcieńczonym środkiem trwałość kolorów.
  • Lekkie zabrudzenia: stosować 10%-owy roztwór (100ml na 1L wody)
  • Mocne zabrudzenia: stosować 20%-owy roztwór (200ml na 1L wody). Nanieść na powierzchnię przy pomocy rozpryskiwacza a następnie pozostawić na 10-15 minut do rozpuszczenia brudu. Przy bardzo ciężkich zabrudzeniach wetrzeć roztwór ręcznie lub przy pomocy maszyny z walcowymi szczotkami i rozpocząć gruntowne czyszczenie.
34 Przedmioty
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło