Koncentrat do prania dywanów; EAN13: 5907814465795

Koncentrat do prania dywanów - Remix Szampon

12,00 zł

Preparat do czyszczenia dywanów, wykładzin dywanowych i tapicerki metodą szamponowania. Przeznaczony do stosowania przy pomocy maszyn jednotarczowych, szorowarek zdolnych do odsysania piany lub metodą szamponowania za pomocą szczotki i gąbki. Zawiera dodatki antystatyczne i dodatki zapobiegające ponownemu zabrudzeniu. Nie zawiera wybielaczy optycznych. Nadaje się do wszystkich rodzajów włókien dywanowych i tkanin, które mogą być czyszczone na mokro. Do szamponowania wykładzin tkanych i tuftowanych o ciętym runie należy stosować maszyny ze szczotkami walcowymi.

Sposób użycia:

  • dywany, wykładziny dywanowe - należy dokładnie odkurzyć odkurzaczem. W miejscu mało widocznym sprawdzić trwałość kolorów na dywanie rozcieńczonym roztworem preparatu naniesionym na białą szmatkę. Do czyszczenia stosować roztwór 2 ÷ 5 %-owy (20 ÷ 50 ml preparatu na 1litr wody). Czyścić szorowarką do momentu rozpuszczenia brudu. Nie dopuścić do nadmiernego zmoczenia dywanu. Brudną pianę zebrać odkurzaczem pracującym na mokro. Po wyczyszczeniu zaczesać runo w jednym kierunku i pozostawić dywan do wyschnięcia. Następnie po całkowitym wyschnięciu ponownie odkurzyć. Należy przestrzegać zasady, aby chodzić po dywanie dopiero po całkowitym jego wyschnięciu i odkurzeniu.
  • tapicerka - dokładnie odkurzyć odkurzaczem. Stosować roztwór 5 %-owy (50 ml preparatu na 1 litr wody). Sprawdzić trwałość kolorów przed czyszczeniem. Nanieść pianę za pomocą gąbki lub szczotki. Nie dopuścić do nadmiernego zmoczenia. Po wyczyszczeniu i całkowitym wyschnięciu odkurzyć ponownie odkurzaczem.

Artykuł: Remix Szamon

Zastosowanie: Szampon do dywanów, wykładzin dywanowych i tapicerki

Inne zastosowanie: Brak

Wartość pH: 9

Postać: Koncentrat

Koncentrat do prania dywanów, wykładzin i tapicerki metodą szamponowania.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Nie wiecie jakim środkiem wyprać swoje dywany lub tapicerkę? Rozwiązaniem z jakiego napewno będziecie zadowoleni jest bez wątpienia Remix Szampon. Jest idealny do stosowania przy pomocy maszyn jednotarczowych, szorowarek mogących odessać piane, oraz metodą szamponowania za pomocą szczotki i gąbki. Ponad to zawiera w swoim składzie dodatki antystatyczne i zapobiegające ponownemu osadzaniu się brudu oraz nie posiada wybielaczy optycznych. Jest odpowiednim preparatem do stosowania na wszystkich rodzajach wykładzin dywanowych i tkanin nadających się do czyszczenia na mokro. 

Dozowanie:

  • Dywany, wykładziny dywanowe: przed czyszczeniem należy dokładznie odkurzyć odkurzaczem oraz sprawdzić w mało widocznym miejscu trwałość kolorów. Do czyszczenia stosować roztwór 2-5%-owy (20-50ml na 10L wody). Czyszczenie przeprowadzać za pomocą szorowarki do momentu rozpuszczenia brudu. Nie dopuszczać przy tym do nadmiernego zmoczenia dywanu. Brudną pianę zebrać odkurzaczem pracującym na mokro. Następnie zaczesać włosie w jednym kierunku i pozostawić do wyschnięcia. Po całkowitym wyschnięciu dywanu ponownie go odkurzyć.
  • Tapicerka: odkurzyć dokładnie odkurzaczem. Stosować 5%-owy roztwór (50ml na 10L wody). Przed czyszczeniem sprawdzić w niewidocznym miejscu trwałość kolorów. Na czyszczoną tapicerkę nanieść pianę za pomocą szczotki lub gąbki. Po całkowitym wyschnięciu ponownie odkurzyć tapicerkę.
5907814465795
40 Przedmioty
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło