Remix EX Koncentrat do ekstrakcyjnego prania dywanów i wykładzin

Koncentrat do ekstrakcyjnego prania dywanów i wykładzin - Remix EX

12,00 zł

Preparat do czyszczenia dywanów, wykładzin dywanowych i tapicerki przy użyciu maszyn ekstrakcyjnych natryskowo-ssących. Nie zawiera wybielaczy optycznych.

Przed zastosowaniem preparatu, czyszczone powierzchnie dokładnie odkurzyć. W miejscu mało widocznym sprawdzić trwałość kolorów na dywanie rozcieńczonym roztworem preparatu.

Przed czyszczeniem ekstrakcyjnym zaleca się usunąć mocniejsze zabrudzenia przy pomocy preparatu REMIX PRESPRAY. Do czyszczenia ekstrakcyjnego stosować 1%-owy roztwór REMIX - EX (10 ml preparatu na 1 litr gorącej wody). Następnie zaczesać wykładzinę w jednym kierunku i pozostawić do całkowitego wyschnięcia.

Artykuł: Remix Ex

Zastosowanie: Do ekstrakcyjnego czyszczenia dywanów i tapicerki

Inne zastosowanie: Brak

Wartość pH: 10

Postać: Koncentrat

Koncentrat do ekstrakcyjnego prania dywanów i wykładzin.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Potrzebujesz odpowiedniego preparatu do ekstrakcyjnego prania dywanów, wykładzin dywanowych oraz tapicerki? Remix Ex to środek dla Ciebie. Nie zawiera w swoim składzie wybielaczy optycznych. W połączeniu z dobrą maszyną ekstrakcyjno - ssącą usunie wszelkie zabrudzenia w łatwy i szybki sposób.

Dozowanie:

  • Przed zastosowaniem środka należy czyszczoną powierzchnię dokładnie odkurzyć oraz sprawdzić w niewidocznym miejscu trwałość kolorów. Zaleca się aby przed czyszczeniem ekstrakcyjnym usunąć trudniejsze zabrudzenia przy pomocy preparatu Remix Presprey. Następnie stosować 1%-owy roztwór środka Remix Ex (10ml na 1 litr wody) Po czyszczenia zaczesać włosie w jednym kierunku i zostawić do całkowitego wyschnięcia.
36 Przedmioty
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło