Remix BONNET Środek do czyszczenia dywanów i wykładzin

Środek do czyszczenia dywanów i wykładzin - Remix BONNET

12,00 zł

Artykuł: Remix BONNET

Zastosowanie: Do pielęgnacyjnego czyszczenia dywanów

Inne zastosowanie: Brak

Wartość pH: 9

Postać: Koncentrat

Środek do czyszczenia dywanów i wykładzin metodą bonnetowania.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Każdy właściciel hotelu dąży do tego aby z jego obiektu korzystało jak najwięcej gości i żeby chętnie do niego wracali. Aby goście czuli się komfortowo potrzebny jest odpowiedni wystrój i przede wszystkim idealna czystość. Elementem wystroju, o który trzeba odpowiednio dbać aby był czysty i dobrze się prezentował są wszelkiego rodzaju dywany i wykłądziny dywanowe. To one narażone są na różnego rodzaju zabrudzenia. Dlatego mamy dla was idealny produkt, który doprowadzi dywany do odpowiedniej czystości oraz wyglądu. Remix BONNET to preparat przeznaczony do pielęgnacyjnego mycia wyłądzin dywanowych w ciągach komunikacyjnych hoteli oraz innych obiektach użyteczności publicznej za pomocą metody bonnetowania. Metoda ta jest doskonałym rozwiązaniem właśnie dla hoteli ze względu na brak konieczności wyłączenia wykłądziny dywanowej z eksploatacji. Czyszczenie metodą bonnetowania jest bardzo ciche i nie powoduje nadmiernego przemoczenia wykładzin oraz pozwala na szybkie wyschnięcie czyszczonych powierzchni. Idealnie nadaje się do czyszczenia wykładzin igłowanych oraz tuftowanych supełkowych. Natomiast nie należy czyścić tą metodą wykłądzin tkanych wełnianych oraz tuftowanych ciętych. Preparat Remix BONNET z łatwością poradzi sobie z zabrudzeniami oraz będzie chronił czyszczoną wykładzinę przed ponownym zabrudzeniem.

Dozowanie:

  • Odkurzyć wykładzinę odkurzaczem.
  • Przygotować 5 %-owy roztwór roboczy ( 250 ml preparatu na 5 litrów ciepłej wody). - Przed czyszczeniem sprawdzić trwałość kolorów wykładziny roztworem preparatu naniesionym na białą szmatkę, w miejscu mało widocznym.
  • Nanieść roztwór przy pomocy spryskiwacza w ilości 1 litr na 8 do 12 m wykładziny w zależności od jej zabrudzenia. Nie należy dopuścić do nadmiernego przemoczenia wykładziny. Pozostawić na ok. 5 minut, jest to czas potrzebny do zmiękczenia brudu.
  • Zwilżyć roztworem nakładkę i uruchomić maszynę. Po zabrudzeniu nakładki z jednej strony należy obrócić na drugą stronę, po zabrudzeniu obu stron należy bonnet wypłukać w ciepłej wodzie i wykręcić przed ponownym użyciem. Przy dużych powierzchniach wskazane używanie kilku nakładek. Należy nie dopuścić do całkowitego wyschnięcia wykładziny podczas pracy maszyną. Nanieść roztwór na taką powierzchnię, jaką jesteśmy w stanie wyczyścić przed jej wyschnięciem.
  • Po zakończeniu czyszczenia należy zaczesać runo wykładziny w jednym kierunku i odczekać do czasu całkowitego wyschnięcia. Do czasu wyschnięcia wykładziny nie należy po niej chodzić
40 Przedmioty
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło