Remix ODPLAMIACZ  Środek do usuwania plam ; EAN13: 5907814465368

Środek do usuwania plam - Remix Odplamiacz

17,71 zł

Preparat do usuwania plam z kawy, herbaty, piwa i brązowych zabarwień na dywanach, wykładzinach dywanowych, tapicerkach i innych tkaninach wykonanych z włókien naturalnych lub sztucznych.

Odplamiacz użyć bezpośrednio na plamę. Przed czyszczeniem sprawdzić trwałość kolorów, w miejscu mało widocznym. Nanieść preparat na plamę za pomocą spryskiwacza, pozostawić na 15 minut, następnie usunąć białym ręcznikiem jednorazowym. Należy w miarę możliwości usuwać świeże plamy, ponieważ stare plamy z kawy, czy herbaty powstałe na tkaninach z wełny lub bawełny z czasem się utrwalają i są trudne do usunięcia.

Artykuł: Remix Odplamiacz

Zastosowanie: Do usuwania plam

Inne zastosowanie: Brak

Wartość pH: 3,5

Postać: Gotowy do użycia

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Denerwują Cię uciążliwe plamy po kawie, herbacie lub piwa? Zastanawiasz się czym je doczyścić? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Preparat Remix Odplamiacz z łatwościa poradzi sobie z plamami na dywanach, wkładzinach dywanowych, tapicerkach oraz innych tkaninach z włókien naturalnych i sztucznych.

Dozowanie: 

  • Przed czyszczeniem sprawdzić trwałość kolorów, w miejscu mało widocznym
  • Nanieść preparat na plamę za pomocą spryskiwacza, pozostawić na 15 minut, następnie usunąć białym ręcznikiem jednorazowym
  • Należy w miarę możliwości usuwać świeże plamy, ponieważ stare plamy z kawy, czy herbaty powstałe na tkaninach z wełny lub bawełny z czasem się utrwalają i są trudne do usunięcia
5907814465368
2 Przedmioty
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło