Odświeżacze powietrza – brzydkim zapachom mówimy precz!

list W: Aktualności Na:

Wspaniałe odświeżacze powietrza na wyciągnięcie ręki!

Decydując się na korzystanie z toalet w miejscach publicznych, wielu z was na pewno oczekuje czystości i świeżości. Niestety nie wszędzie można się z czymś takim spotkać. Jest to duży minus, ponieważ odrzuca wielu przyjezdnych. W końcowym efekcie, spotykamy się z negatywną opinią, która przyczyna się bardzo często do zniechęcenia innych osób, do odwiedzenia wskazanego miejsca. Co niektórzy wychodzą z założenia, że tak jest w toalecie, tak samo dzieje się na kuchni. Wielu właścicieli przeróżnych lokali nie zdaje sobie z tego sprawy. Takie rozumowanie to błąd rzecz jasna, z tego względu, iż sami sobie wyrządzają krzywdę i odstraszają potencjalnych klientów. Oczywiście… Na wszystko jest rozwiązanie. Wystarczy zacząć chociażby od najdrobniejszych rzeczy i wyposażenia. Jednym, ze sprawdzonych przykładów jest odświeżacz powietrza. Produkt jest lubiany i bardzo często spotyka się go w publicznych toaletach. Jednak dalsze informacje w tym temacie, zostały zamieszczone poniżej – zachęcamy do czytania!

Odświeżacz powietrza – piękny i subtelny zapach w Twojej łazience

tork-odswiezacz-powietrza-w-sprayu-cytru

Na dzisiejszym rynku można spotkać wiele przeróżnych produktów, które zwalczają nieprzyjemne zapachy. Jednym z tych, które chcemy polecić, jest odświeżacz powietrza w sprayu, o zapachu kwiatowym - marka Tork. Pozwala on zniwelować drażniącą, toaletową woń i zastępuje ją przyjemną, kwiecistą mgiełką. Dodatkowo pobudza także zmysły i możemy chociaż przez chwilę poczuć się tak, jakbyśmy byli na polanie usłanej kwiatami. Dla fanów nieco bardziej orzeźwiających aromatów, mamy owocowe zapachy. Istnieją także słodsze wersje, jak np. wanilia. Wspomniane wyroby, mają o wiele więcej perfumowanego olejku, niż w przypadku tradycyjnych odświeżaczy. Dzięki temu są bardziej wydajne i starczają na dłużej. Zapachy nie są duszące i eliminują odór na 24 godziny.

Odświeżaczom cytrusowym mówimy tak!

Bardzo często stosuje się odświeżacze cytrusowe, ponieważ mają dość intensywny zapach i doskonale sprawdzają się, nawet w najgorszych miejscach. Oczywiście, zdajemy sobie również sprawę z tego, że nie każdemu może odpowiadać taka wyrazista forma zapachu. Stąd mamy jeszcze inną propozycję, pod jaką podchodzą neutralizatory. Ten rodzaj odświeżacza również doskonale sprawdza się w toaletach. Wystarcza na bardzo długo i jest skuteczny. Zatem… Można śmiało powiedzieć, iż możliwości wyboru jest wiele i żadna wymówka się tutaj nie sprawdzi. A nawet jeśli takowa by zaistniała… Drogi właścicielu miejsc publicznych, zaszkodzisz w ten sposób jedynie sobie.

Odświeżacze powietrza – okazja dla Ciebie!


W naszym sklepie można znaleźć wiele produktów tego typu. Zdarzają się przeróżne okazje, dzięki którym nie przepłacisz a jedynie zyskasz. Oprócz tego, dysponujemy rozmaitymi środkami czystości, które znacznie ułatwiają codzienne sprzątanie w domu i poza nim. Jeśli zatem, masz jakiekolwiek pytania i chciałbyś dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu! Zachęcamy również do zapoznania się z innymi, pomocniczymi treściami, jakie zostały zamieszczone na naszym blogu!

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło