ODŚWIEŻACZE POWIETRZA>SPRAY>

236051 Odświeżacz powietrza w sprayu o zapachu owoców Tork

236051

Nowy

Stan: 16 Przedmioty

236051Tork odświeżacz powietrza w sprayu o zapachu owoców Zobacz większe

29,15 zł

Artykuł: 236051

Odświeżacz powietrza w sprayu o zapachu owocowym, o poj. 75ml. Jeden wkład wystarcza na 3000 dawek. Długotrwały, świeży zapach wystarcza na okres od 30 do 90 dni. Zawiera trzy razy więcej olejku perfumowanego niż w innych dezodorantach. Nie zadusza, a eliminuje zapachy 24 godziny na dobę.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

236051 Odświeżacz powietrza w sprayu o zapachu owoców Tork - Karta produktu

Pojemność 75 ml
Identyfikator Systemu A1
Ilość opakowań w kartonie 12

Więcej informacji

Niektóre odświeżacze powietrza, te o silniejszym działaniu, posiadają mocne, drażniące zapachy. Odświeżacz powietrza w sprayu o zapachu owoców 236051 firmy Tork zawiera w sobie aż trzy razy więcej olejku perfumowanego niż w innych dezodorantach, a i tak jego zapach jest delikatny i przyjemny dla naszego nosa! Ten odświeżacz eliminuje brzydkie zapachy 24 godzinny na dobę. Chociaż jego pojemność jest niepozorna (zaledwie 75ml), to jeden wkład wystarcza na okres od 30 do 90 dni (3000 dawek). Ponadto w kartonie znajduje się aż 12 jego opakowań! Idealnie sprawdzi się w każdej łazience oraz toalecie (zarówno publicznej, jak i domowej), a nawet w restauracjach, salach konferencyjnych, biurach oraz gabinetach kosmetycznych.
Jeśli szukasz wydajnego odświeżacza o orzeźwiającym, owocowym zapachu, który neutralizuje nieprzyjemne wonie przez cały czas działania - koniecznie zainteresuj się niebagatelnym odświeżaczem powietrza w sprayu o zapachu owoców 236051 firmy Tork! Zapewni Twojemu pomieszczeniu świeżość 24 godziny na dobę!


Inne produkty z kategorii SPRAY

Skoro zainteresowała Cię Odświeżacz powietrza w sprayu o zapachu owoców Tork sprawdź również inne artykuły z kategorii SPRAY

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop