BHP a czyste ręce - pasty i żele do mycia rąk

list W: Aktualności Na:

Pracując w branży BHP trzeba mieć świadomość, iż bardzo ważne jest tutaj zachowywanie czystości, ponieważ poprzez dotyk przenosi się wiele brudu i niechcianych zarazków. 

Aby uniknąć kontaktu z czymś takim, należy przede wszystkim zachowywać odpowiednią higienę rąk. Jest to wymagane zwłaszcza w branżach spożywczych, w których to każdego dnia, przez dłonie pracowników przechodzą ogromne ilości produktów.  Oczywiście, nie tylko żywności dotyczy coś takiego, bo o czyste dłonie należy zadbać w każdym zawodzie, stąd też warto sięgnąć po produkty, które pomogą je utrzymać w czystości. Pasty BHP i wszelkie żele są do tego wręcz idealne.

Właściwa higiena rąk i walka z zarazkami – pasty BHP

Praca w branżach produkcyjnych, jest dość wymagająca i czystość jest pierwszą rzeczą, którą należy zachować podczas takich czynności. Często bywa tak, że trzeba uporać się z tłustymi zabrudzeniami, czy takimi o smarowej konsystencji. Coś takiego niestety ciężko jest doczyścić zwykłym mydłem. Wiele firm decyduje się na zakup specjalnych produktów. Najczęściej, w takich zakładach produkcyjnych typu warsztaty samochodowe, czy hale spożywcze, można spotkać pasty BHP, które potrafią poradzić sobie z najtrudniejszymi do wyczyszczenia dłoniami. Tego typu produkty, są dostępne w naszym internetowym sklepie Mado. Nie brakuje u nas najlepszych środków czystości.

Produktami które możemy szczerze polecić są na ten przykład: Pasta do rąk Dreumex Special (zakręcane pudełko 550g) bądź Pasta do rąk Dreumex Special EX dostępna w dozowniku. Ta druga opcja jest o wiele bardziej higieniczna, ponieważ każdy może skorzystać z pasty, bez dotykania jej wcześniej. W ten sposób, możliwe jest jeszcze lepsze uniknięcie kontaktu z zarazkami. Dzięki temu właściciele dużych firm, mogą w pełni zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników.

Żele do mycia rąk – czyste w każdym miejscu

Oczywiście nie każdy lubi używać produktów o konsystencji pasty, dlatego na taką okazję powstały też silnie czyszczące żele, które równie świetnie radzą sobie z tłustymi zabrudzeniami po intensywnych pracach na budowie, czy na dziale spożywczym. Nasz sklep oferuje znane marki produktów, które dają gwarancję wysokiej jakości. Głównie polecaną marką jest Dreumex. Żele i środki czystości tego producenta są bardzo wydajne i skuteczne. Poza wymienionymi zastosowaniami, chętnie korzystają z nich również lekarze, cukiernicy, piekarze, drukarze czy lakiernicy. Żele te, pozwalają utrzymać prawidłową kondycję oraz higienę dłoni, nie wysuszają skóry. Można je zakupić w wersji z wygodnym dozownikiem, bądź bez. 

Oprócz wymienionych środków czyszczących, można u nas znaleźć jeszcze inne produkty, które przystosowane są do codziennego użytku. Staramy się dbać o każdego klienta i dajemy ogromne możliwości wyboru, pod względem różnorodności kategorii. 

Nieco szersze informacje, można znaleźć w zakładkach „o nas” lub „realizacje zamówień”. Zaś w razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Czekamy właśnie na Ciebie!

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło