Środki dezynfekacyjne dla dłoni

list W: Aktualności Na:

Higiena rąk = zdrowie i bezpieczeństwo!

Higiena rąk jest niezwykle istotną kwestią dnia codziennego. Są one nośnikiem wielu drobnoustrojów, które mogą przyczynić się do rozwoju rozmaitych chorób. Dbanie o ręce jest ważnie nie tylko obecnie, w dobie koronawirusa – higieny dłoni powinniśmy pilnować także w czasach, gdy nie grozi nam zarażenie tak poważnym wirusem. W sklepie MADO dostępnych jest wiele atrakcyjnych produktów do higieny i pielęgnacji dłoni, w które warto zaopatrzyć swoje gospodarstwo domowe, biuro, restaurację, hotel lub inny lokal. Z poniższego artykułu dowiesz się, w jakie środki czystości do rąk warto się zaopatrzyć!

Dezynfekcja i higiena rąk

Środki dezynfekcji do rąk są nieopisaną pomocą przy zachowywaniu czystości naszych rąk oraz wokół nas. Dzięki nim można szybko pozbyć się niechcianych bakterii z dłoni, a szczególnie przydatne są w miejscach publicznych, gdzie mamy do czynienia z licznymi klamkami oraz innymi elementami, których dotykało wiele osób. W ten sposób można zadbać zarówno o bezpieczeństwo swoje, jak i innych osób. Dlatego właśnie MADO oferuje wiele produktów do dezynfekcji, które doskonale sprawdzą się nie tylko w domu, ale i w miejscach publicznych – np. w galeriach handlowych i lokalach gastronomicznych. Polecamy tutaj szczególnie:
- Środek dezynfekcyjny Dreumex Omnicare Alcohol Spray;
- Preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk (preparat biobójczy);
- Preparat w pianie do higienicznej dezynfekcji rąk (środek biobójczy).

Mydła antybakteryjne to podstawa!

W ostatnich miesiącach mydła antybakteryjne REMIX i TORK stały się niezwykle popularne. Wszystko to dlatego, że pozwalają one utrzymać skórę w największej czystości oraz skutecznie dezynfekują ręce. Podobnie sytuacja wygląda z żelami antybakteryjnymi – są łatwe i wygodne w użyciu, dlatego coraz więcej właścicieli sklepów oraz innych dostępnych lokali stawia małe buteleczki z takim środkiem przy wejściu. Dzięki temu bezpieczeństwo pracowników i klientów zostaje zwiększone, bowiem znacząco spada ryzyko zakażenia – wystarczą zdezynfekowane dłonie! Polecamy tutaj szczególnie:
- Mydło w płynie antybakteryjne Remix AN - zielone perłowe;
- Środek do dezynfekcji rąk Kala AntyWirus 500ml.

Dozowniki – dla higieny i bezpieczeństwa

W przypadku chęci zachowania jeszcze większej higieny w pracy, warto zainwestować w praktyczne i funkcjonalne dozowniki do mydła oraz ręczników papierowych. Korzystając z takich urządzeń automatycznych jeszcze bardziej minimalizujemy ryzyko zakażenia bakteriami lub wirusem. W ofercie MADO posiadamy wiele tego typu produktów, a szczególnie polecamy:
- Dozownik automatyczny na płyn/żel do dezynfekcji rąk – DISH44;
- Dozownik automatyczny na płyn/żel do dezynfekcji rąk – DISH55.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą środków do dezynfekcji dostępnych w naszym sklepie. Dbając o higienę dłoni – dbamy również o nasze bezpieczeństwo i zdrowie!

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło