Przedświąteczne porządki – jak szybko je zrobić?

person Wysłane przez: mado-tarnow list W: Aktualności Na: comment Komentarz: 0 favorite Trafienie: 318

Zacznij już dziś przedświąteczne porządki i pozbądź się kurzu ze wszystkich zakamarków!

Już za moment nadejdzie czas Świąt Wielkanocnych, dlatego na pewno wiele osób chce doprowadzić swój dom, czy mieszkanie do jak najlepszego stanu. Jest to też bardzo dobry sposób na to, by odświeżyć nieco pomieszczenia. Wychodzimy bowiem z założenia, że każdy pretekst do sprzątania jest dobry. Oczywiście… Aby wszystko sprawnie poszło, potrzebne będą akcesoria, które ułatwią cały proces sprzątania. 

Zestawy ręczne do sprzątania – jak szybko i sprawnie pozbyć się kurzu?

Wiele Pań domu cały czas pozostaje przy standardowej metodzie, jeśli chodzi o codzienne sprzątanie. Najdokładniej bowiem można doczyścić wszystko dzięki sile własnych rąk. Nie ulega zatem żadnej wątpliwości to, że warto jest mieć w swoim wyposażeniu produkty, z którymi wszystko będzie o wiele łatwiejsze. Niezbędne w tej kwestii okazują się chociażby odpowiednie ściereczki do wycierania kurzy. Bardzo popularne i to już od dłuższego czasu są ścierki z mikrofibry. Wybór ten jest bardzo rozsądny, ponieważ akurat wspomniany rodzaj materiału jest idealny do wycierania zakurzonych powierzchni. Mikrofibra zatrzymuje kurz, dlatego nie wzbija się on w powietrze, dzięki czemu jego powrotne osadzanie się na meblach jest dużo wolniejsze. 

Jednym z polecanych produktów, jakiemu warto się przyjrzeć jest Ścierka Multi – T microfibra. Przystosowano ją do codziennego odkurzania – radzi sobie z nawet silnie zabrudzonymi powierzchniami. Potrafi wchłaniać brud i zatrzymywać go wewnątrz, co jest ogromnym plusem dla zdrowia. Można jej używać zarówno na morko, jak i na sucho.

Zestaw ręczny do sprzątania – od szczotki przez mop aż do czystej podłogi

Podczas przedświątecznych porządków, warto zwrócić także uwagę przede wszystkim na podłogę. Jest to bowiem strefa, na którą z pewnością uwagę zwrócą Twoi goście. Zanim zdecydujemy się na samo mycie tej powierzchni, na początku należy pozbyć się nadmiaru brudu na sucho. Najlepiej wykorzystać do tego celu szczotkę bądź miotłę.  Następnym krokiem do idealnie czystej podłogi, podstawą jest skorzystanie z mopa. Tutaj również najsensowniej jest wykorzystać taki, który będzie w dobrej jakości materiału. Brud powinien się w niego wchłaniać, by nie zostać rozprowadzonym ponownie, podczas mycia podłogi. W takiej sytuacji dobrym pomysłem jest też skorzystanie z różnych detergentów, które pozostawią po sobie przyjemny, świeży zapach oraz idealną czystość. 

W naszym sklepie każdy napotka różnorodność, jeśli chodzi o produkty. W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy problemami z wyborem, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!

Komentarze

Bez komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień