Odświeżacz powietrza jest jednym z ważniejszych dodatków do Twoich pomieszczeń. Wybierz taki, który raz na zawsze pokona nieprzyjemne zapachy! Na pewno nie każdy z nas zastanawia się na tym, co tak naprawdę odgrywa jedną z ważniejszych ról jeśli chodzi o miejsca publiczne, bo często bywa tak, że nie mamy czasu nawet nad tym pomyśleć i wiele rzeczy jest zauważanych dopiero w momencie, gdy coś nam się nie spodoba. Warto jednak zapobiegać takim sytuacjom. Zmysł węchu u niejednej osoby jest dość mocno wyostrzony, a co za tym idzie? Brzydkie zapachy są wyczuwane niemal od razu, te ładne tak samo. Nie ulega zatem wątpliwości, że dobry odświeżacz powietrza jest w takim wypadku podstawą.

Uzyskaj szybki zapach w kilka sekund – odświeżacze w sprayu

Najprostszym sposobem na stworzenie przyjemnej, zapachowej aury jest oczywiście użycie odświeżacza powietrza w sprayu. Tego typu zapachów używa się najczęściej w miejscach użyteczności publicznej, ponieważ pozwalają w krótkim czasie uzyskać zamierzony efekt. Co więcej… Każdy klient ma też możliwość samodzielnie użyć takiego odświeżacza po skorzystaniu z toalety.  Dzięki temu nikt nie będzie musiał zostawiać po sobie przykrego zapachu. Bardzo przyjemne w użytku są chociażby odświeżacze w areozolu. Produkt jest dostępny w trzech zapachach: citrus, floral i exotic. Woń cytrusowa doskonale wpasowuje się do pomieszczeń toaletowych, zaś floral świetnie pasuje do placówek medycznych. Nie można zapomnieć też o exotic. Zapach ten z pewnością odmieni niejedną salę konferencyjną i nada jej właściwego klimatu. 

Długotrwały zapach – odświeżacze powietrza wolnostojące

Jeszcze jeden rodzaj odświeżaczy powietrza to te wolnostojące. Ich obecność pozwala utrzymać długotrwały zapach bez konieczności częstego wymieniania wkładu. Dzięki temu w danym pomieszczeniu będzie panowała cały czas przyjemna aura, która zamiast odstraszać, zacznie przyciągać grono klientów. W naszym sklepie można znaleźć chociażby odświeżacze, przeznaczone do dużych powierzchni.. Ostatnio modne stały się także odświeżacze w żelu, które idealnie nadają się do domu, czy mieszkania. Każdą z dostępnych  woni można dopasować pod dowolne pomieszczenie i sprawić, aby w każdym unosił się inny zapach. 

Przyjemna woń w toalecie – kostki zapachowe

Toaleta jest miejscem, które wcale nie musi kojarzyć się z przykrym zapachem, a wręcz przeciwnie. W strefie tej może być całkiem przyjemnie. Wszystko to jest możliwe dzięki przeróżnym odświeżaczom powietrza, czy też kostkom zapachowym. Bardzo znaną i szanowaną marką są kostki zapachowe Kala. Produkt dostępny jest w zapachowych kostkach o przyjemnych woniach. Oprócz przyjemnego zapachu, pozwala także pozbyć się osadu z kamienia oraz utrzymuje higienę każdej toalety na długi czas. 

 

Podziel się tym postem

komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili