Wózki sprzątające - niezawodne i funkcjonalne urządzenia!

Sprzątanie dużych obiektów bywa czasochłonne. Utrzymanie w czystości galerii handlowych, restauracji, hal magazynowych, wielkich biurowców i hoteli wymaga użycia bardziej specjalistycznego i ergonomicznego sprzętu. Pomocnym urządzeniem są tutaj bez wątpienia wózki sprzątające, które są niezwykle funkcjonalne – pozwalają mieć wszystko w jednym miejscu, dzięki czemu porządki są znacznie łatwiejsze. Czym powinien charakteryzować się taki sprzęt oraz gdzie znaleźć najlepsze wózki do sprzątania? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w naszym wpisie poniżej!

Wózki sprzątające – trwałość i praktyczność w jednym

Szybkie i dokładne czyszczenie dużych powierzchni jest bardzo pożądaną cechą wśród pracowników firm sprzątających. Dlatego każda taka instytucja powinna na zapleczu posiadać profesjonalne wózki sprzątające, które pozwalają uzyskać bardzo zadowalające efekty – bardzo szybko! Przed zakupem warto się jednak zastanowić, czym powinny się takie wózki charakteryzować. Przede wszystkim – ze względu na częstą eksploatację – powinny być sprzętem wytrzymałym, ponieważ urządzenia używane regularnie i intensywnie takie być powinny (to raczej dla nikogo nie jest niespodzianką). Rola jakości wózków sprzątających jest ogromna, ponieważ wpływa również na utrzymanie czystości – szczególnie w miejscach, gdzie pojawiają się duże powierzchnie podłóg, schodów oraz szkła.

Wózki sprzątające – MADO

Atrakcyjne wózki sprzątające dostępne są w sklepie MADO. Dostępnych jest wiele modeli, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć sprzęt idealny dla siebie, bądź swojej firmy. Poszczególne wózki się od siebie kilkoma funkcjonalnymi aspektami – m.in. ilością i rodzajem elementów składowych, ich rozmiarem, pojemnością głównych pojemników oraz konkretnym zastosowaniem. W naszym asortymencie znajdują się zarówno różnego rodzaju wózki sprzątające TTS od najprostszych modeli, przeznaczonych głównie do mycia posadzek, jak i innych, wyposażonych w wyciskarkę szczękową i wiadro oraz wózków sprzątających z licznymi dodatkowymi elementami konstrukcyjnymi, np. dodatkowe wiadro, uchwyt do worka na śmieci, kuwety boczne, dodatkowe uchwyty. Warto tutaj zaznaczyć, że dostępne są nie tylko standardowe wózki sprzątające, ale i uniwersalne zestawy serwisowe, wózki hotelowe (na brudną pościel na śmieci i odpady oraz na czystą pościel i ręczniki, jak również wózki do przewożenia bagaży oraz ich wyposażenie (koszyki, uchwyty), stelaże do worków na śmieci wraz z pokrywami oraz wiele innych sprzętów niezbędnych w dużych obiektach handlowych, produkcyjnych i noclegowych. 

Podziel się tym postem

komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili