Czystość w firmie to podstawa i nie ma tutaj znaczenia, jakiego rodzaju działalność prowadzisz – punkt usługowy, biuro rachunkowe, restaurację, hotel… Klienci często zwracają uwagę nie tylko na renomę firmy, ale i na to, czy miejsce, które odwiedzają, jest najzwyczajniej w świecie czyste, bo przesiadywanie w brudnym lokalu raczej nie należy do najprzyjemniejszych (szczególnie, gdy mówimy o gastronomii). Zresztą, pracownicy również z pewnością docenią dbałość o higienę przestrzeni do pracy – taki komfort zwiększa efektywność wykonywania obowiązków. Dlatego warto w takich miejscach korzystać z pomocy profesjonalnych środków czystości, które gwarantują cudowne efekty!

Profesjonalne środki czystości - chemia gospodarcza

 Chemia gospodarcza, choć do zwykłych domowych porządków sprawdza się całkiem nieźle, tak jest zdecydowanie mniej efektywna niż profesjonalne środki czystości. Dlaczego? Chemia profesjonalna musi spełniać restrykcyjne normy, bowiem – jak sama nazwa wskazuje – wykorzystywana jest do profesjonalnego zastosowania. Taka chemia nie tylko czyści, ale i dezynfekuje, co jest niezbędne we wszystkich punktach usługowych, restauracjach, sklepach i budynkach użyteczności publicznej (szczególnie w obecnych czasach). W jej skład wchodzą także silnie działające substancje czynne, dzięki czemu są znacznie skuteczniejsze w walce z zabrudzeniami. Co więcej, chemia profesjonalna to rozwiązanie ekonomiczne, ponieważ zazwyczaj dostępna jest w formie koncentratu, dzięki czemu starczy na naprawdę wiele zastosowań. I – co również warto tutaj dodać – kupując duże opakowanie generuje się mniej śmieci, a w – jak wiemy – bycie EKO jest niezwykle modne i dobre dla środowiska.

 

W MADO dostępnych jest kilka kategorii chemii profesjonalnej i gospodarczej:

Chemia profesjonalna do sanitariatów

Chemia profesjonalna do podłóg

Chemia profesjonalna do kuchni i gastronomii


Profesjonalne środki czystości – idealne dla firm.

Profesjonalne środki czystości – poza wspomnianymi zaletami – są także bezpieczniejsze w użytkowaniu. Jak wspominaliśmy wcześniej, muszą one spełniać restrykcyjne normy, m.in. być przystosowana do kontaktu z żywności. I – jak również pisaliśmy – zapewnia dezynfekcję czyszczonych powierzchni, niwelując elementy niebezpieczne dla zdrowia. Chemia profesjonalna jest też często przeznaczona do konkretnych pomieszczeń lub powierzchni (jak widać po powyższych kategoriach), dzięki czemu z łatwością usuwa konkretne zabrudzenia.

Podziel się tym postem

komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili