Produkty TORK sprawdzą się dla każdego!

TORK to marka, która nie bez powodu jest nazywana numerem jeden wśród rozwiązań higienicznych. Firma ta oferuje nie tylko wysokiej jakości jednorazowe produkty, jak serwetki, papier toaletowy, czyściwa czy ręczniki do rąk, ale także rozmaite dozowniki oraz produkty do pielęgnacji rąk. Pisaliśmy już o tej firmie nie raz, ale o sprawdzonych i niezawodnych producentach warto pisać i pisać!

TORK – wyroby celulozowe

Wyroby celulozowe marki Tork są bez wątpienia najczęściej wybierane przez przedsiębiorców. Dlaczego się tak dzieje? Z wielu powodów: wysokiej jakości wykonania, jak i… wykorzystania do ich wykonania 100% makulatury, co podkreśla ekologiczne zaangażowanie firmy, ale to wciąż nie wszystko. Wszystkie tego typu produkty są pozbawione wybielaczy oraz innych środków chemicznych, dzięki czemu mają naturalny kolor i… można na wielu z nich umieścić logo własnej firmy! W sklepie MADO dostępne są następujące wyroby celulozowe:
ręczniki papierowe,
serwetki i nakrycia do stołu;
papiery toaletowe,
- chusteczki higieniczne,
czyściwa przemysłowe,
- podkładki papierowe.

TORK – urządzenia elektryczne

Znanymi na całym świecie produktami TORK są także ich dozowniki. Firma oferuje między innymi dozowniki do mydeł, papierów toaletowych, serwetek i ręczników papierowych. W asortymencie matki nie zabrakło również miejsca na podajniki do podkładów medycznych oraz na woreczki sanitarne. Bogata oferta tego typu produktów pozwala na idealne dopasowanie urządzeń do profilu prowadzonej działalności. Nie można tutaj zapomnieć i o różnorodności wzorów oraz kolorów – dzięki nim z pozoru zwyczajne dozowniki i suszarki mogą być nowoczesną dekorację pomieszczenia.

Zobacz także: Tork – produkty dla przedsiębiorstw

TORK – pielęgnacja rąk, preparaty chemiczne i inne

I to wciąż nie cała oferta niezastąpionej marki TORK, gdyż nie można zapomnieć o ich mydłach w płynie lub w piance, odświeżaczach powietrza i neutralizatorach zapachów, rozmaitych płynach do czyszczenia – wszystkie te produkty są ekonomiczne w wykorzystywaniu i przebadane są dermatologiczne i mikrobiologicznie. TORK produkuje także włóknikowe ściereczki wielokrotnego użytku, kosze na odpady, uchwyty do worków na odpady, nakładki sedesowe oraz wiele innych…

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów tej marki w naszym sklepie oraz składania zamówień! Jesteśmy przekonani, że produkty TORK zaskoczą Państwa niezwykle pozytywnie!

Podziel się tym postem

komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili