Co warto wiedzieć o pojemnikach na papier toaletowy? Z jakiego powodu warto je stosować i dlaczego polecamy markę TORK?

Dobór dozownika na papier toaletowy to – wbrew pozorom – bardzo istotna kwestia. Ma niebagatelne znaczenie dla wygody w łazience publicznej. Niewłaściwie dobrany potrafi zakłócić nie tylko aranżację, ale i komfort korzystania z toalety. Dlatego też warto zwrócić większą uwagę na ten praktyczny element. Co warto wiedzieć o pojemnikach na papier toaletowy? Z jakiego powodu warto je stosować? I dlaczego polecamy markę  Tork? Odpowiedzi – jak zawsze – znajdziecie w naszym artykule!

Podajniki na papier toaletowy – niezbędne wyposażenie toalety publicznej

Dozowniki lub podajniki na papier toaletowy powinny znajdować się w każdej toalecie użyteczności publicznej. Pozwalają one na zachowanie idealnej higieny oraz niwelują rozprzestrzenianie się bakterii i drobnoustrojów w sanitariów. Montowane są one za pomocą wkrętów dołączonych do opakowania. Dzięki dostępności w różnych wersjach można bez problemu dopasować go do pozostałych elementów łazienki oraz jej przeznaczenia.

Dozownik na papier toaletowy  Tork SmartOne

Pojemniki i dozowniki na papier toaletowy SmartOne marki Tork cechują się nowoczesnym wyglądem oraz atrakcyjną formą. Wykonane są dużą wytrzymałością i niewielką masą, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w toaletach publicznych. Do innych zalet oferowanych przez nas podajników należą

  • bogaty wybór – pod względem kształtu i barw,
  • osłonięcie rolki papieru toaletowego (zwiększenie poziomu higieny);
  • mieszczą większe rolki papieru toaletowy;
  • łatwe w montażu
  • estetyczny wygląd

Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas dozownik na papier toaletowy, który bez trudu dopasujesz do wystroju każdej łazienki! 

Podziel się tym postem

komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili