Lista produktów marki Konex

KONEX to polski producent i dystrybutor plastikowych artykułów gospodarstwa domowego. Firma powstała w 1990 roku i od tamtej pory błyskawicznie się rozwija, z każdym rokiem poszerzając i udoskonalając swój asortyment. Obecnie oferuje różnego rodzaju akcesoria i sprzęty służące do sprzątania i czyszczenia, z których korzystać można zarówno w prywatnych domach, jak i w różnorodnych przedsiębiorstwach i instytucjach. 

KONEX to polski producent i dystrybutor plastikowych artykułów gospodarstwa domowego. Firma powstała w 1990 roku i od tamtej pory błyskawicznie się rozwija, z każdym rokiem poszerzając i udoskonalając swój asortyment. Obecnie oferuje różnego rodzaju akcesoria i sprzęty służące do sprzątania i czyszczenia, z których korzystać można zarówno w prywatnych domach, jak i w różnorodnych przedsiębiorstwach i instytucjach. Swoje produkty oferuje klientom z Polski oraz z innych krajów (wysyła je m.in. do Rosji, Czech, Niemiec, Szwecji, Bułgarii, Francji, Holandii, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Danii, Finlandii, Belgii czy Włoch). Firma działa w oparciu o nowoczesny park maszynowy, w którym znajdują się między innymi zautomatyzowane maszyny szczotkarskie, wtryskarki oraz zautomatyzowana linia produkcyjna do wyrobu powlekanych plastikiem metalowych kijów do szczotek.

KONEX – oferta produktowa

W ofercie producenta znajdują się różnorodne kategorie produktów, między innymi:

  • artykuły łazienkowe – wśród których znaleźć można mydelniczki i podkładki pod mydło, dozowniki na mydła i szampony, zestawy toaletowe, podstawki łazienkowe;

  • akcesoria do mycia podłóg - mopy, końcówki do mopów, wiadra, wyciskacze, szczotki;

  • akcesoria do zamiatania – zmiotki, szufelki, kije;

  • inne akcesoria do sprzątania - myjki, szczotki do WC, ścierki;

  • akcesoria do użytku dzieci – nocniki, nakładki na toaletę, wanienki, foteliki do kąpieli;

  • produkty dodatkowe – serwetniki, miski kuchenne, korkociągi, otwieracze itp.

Szeroka gama produktów oraz ich wysoka jakość pozwala firmie na trafianie do coraz szerszego grona klientów, co umożliwia jej stały rozwój i dalsze stopniowe wzbogacanie i uatrakcyjnianie oferty.

Produkty KONEX dostępne w MADO to profesjonalne akcesoria do czyszczenia i sprzątania. Spośród produkowanych przez KONEX wyrobów wybraliśmy te, które najlepiej trafią w oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Lista produktów dostępna jest poniżej – zapraszamy do zapoznania się z nią i do dokonania zakupów za pośrednictwem naszego sklepu.

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz