Lista produktów marki Moerman

MOERMAN jest belgijskim producentem akcesoriów do czyszczenia podłóg, okien i ścian. Jest to firma z wieloletnią tradycją, założona jeszcze pod koniec XIX wieku. Początkowo działała jako manufaktura szczotek, następnie w połowie XX wieku rozpoczęła produkcję zbieraków podłogowych, a potem z upływem czasu coraz bardziej poszerzała swój asortyment.

MOERMAN jest belgijskim producentem akcesoriów do czyszczenia podłóg, okien i ścian. Jest to firma z wieloletnią tradycją, założona jeszcze pod koniec XIX wieku. Początkowo działała jako manufaktura szczotek, następnie w połowie XX wieku rozpoczęła produkcję zbieraków podłogowych, a potem z upływem czasu coraz bardziej poszerzała swój asortyment.

Obecnie firma specjalizuje się w produkcji różnorodnych akcesoriów przeznaczonych zarówno do sprzątania profesjonalnego, jak i codziennego w warunkach domowych. Produkty firmy dostępne są w wielu krajach na całym świecie – można się w nie zaopatrzyć także w Polsce, gdzie marka MOERMAN zdobyła już renomę i jest ceniona przez klientów.

MOERMAN – oferta produktowa

Wśród produktów oferowanych przez tego producenta znaleźć można między innymi:

  • produkty do czyszczenia i pielęgnowania podłóg: szczotki do szorowania, szczotki fryzjerskie, zbieraki do wody;

  • akcesoria do czyszczenia okien: zmywaki, zbieraki, ściereczki, skrobaki,

  • inne akcesoria do prac porządkowych: zbieraki prysznicowe, szczoteczki do szorowania pojemników, kabury na akcesoria oraz wszelkie części wymienne do wyżej wymienionych produktów (gumy do zbieraków, kije, wkłady, gąbki).

W produkty MOERMAN chętnie zaopatrują się zarówno osoby prywatne, które szukają niezawodnych akcesoriów do codziennego użytku przy sprzątaniu, jak i profesjonalne firmy sprzątające. Korzystają z nich także różnego rodzaju instytucje, w których konieczne jest zachowanie czystości: hotele, szkoły, urzędy, firmy produkcyjne, restauracje. Są to akcesoria uniwersalne i dobre jakościowo, co wpływa na ich wytrzymałość i długą żywotność. Możliwość wymiany elementów, które mogą się zużyć (np. gumek, gąbek) sprawia, że z raz zakupionego produktu można korzystać przez długi czas. Zachęcające są także ceny oferowanych produktów - jak najbardziej adekwatne do warunków na polskim rynku.

Akcesoria marki MOERMAN, które oferujemy w MADO, dostępne są na liście poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z nimi oraz do zakupów!