Wiadra profesjonalne i akcesoria do nich

list W: Aktualności Na:

Jakie zalety niesie ze sobą zakup specjalnego wiadra do sprzątania? Jakie akcesoria warto do niego zakupić?

W trakcie sprzątania korzystamy z wielu różnorodnych sprzętów i akcesoriów. Aby utrzymać w czystości posadzki oraz inne elementy nie wystarczy sam profesjonalny mop czy ściereczki – niezbędne jest również odpowiednie wiadro, które zapewni nam komfort sprzątania. Choć brzmi to nieprawdopodobnie, na rynku można znaleźć wiele różnorodnych rodzajów wiader, stworzonych zarówno do sprzątania mieszkania, jak i innych obiektów – instytucji publicznych (szkół, urzędów), placówek służby zdrowia (przychodnie, szpitale), obiektów handlowych (galerii, sklepów, domów towarowych), noclegowych (hoteli, pasjonaty) oraz wielu innych. Szczególnie rozmaite firmy sprzątające powinny posiadać na stanie kilka rodzajów wiader do mycia podłóg i nie tylko. W poniższym artykule opowiadamy nieco na ich temat oraz zalet, jakie ze sobą niesie zakup specjalnego wiadra do sprzątania.

Wiadra do sprzątania

Wiadro to jeden z największych przyjaciół firm zajmujących się utrzymaniem czystości w budynkach. W MADO możesz znaleźć wiadra plastikowe, wiadra z mopem, wiadra z wyciskaczem, wiadra dwukomorowe – można wymieniać i wymieniać! Jakie więc wybrać? Postaramy się podpowiedzieć. Wiadro dwukomorowe idealnie sprawdzi się dla osób, które lubią mieć pod ręką wszystko, co niezbędne do sprzątania – w tym wypadku można przeznaczyć jedną komorę na wodę, a drugą na wszystkie niezbędne przybory (np. środki czyszczące i ścierki). Wiadro z wyciskarką pozwala zaoszczędzić mnóstwa energii przy zmywaniu podłóg – mop wyżyma się niemal sam, wystarczy kilka ruchów. Zestaw z mopem jest natomiast rozwiązaniem niezwykle ekonomicznym i praktycznym dla osób, które jeszcze własnego sprzętu do sprzątania nie mają. Wiele wiader do sprzątania posiada również kółka, niezwykle pomocne przy sprzątaniu większych powierzchni. Naturalnie, wiele rodzajów łączy się ze sobą i można zakupić m.in. wiadro z wyciskaczem i mopem razem! Należy również pamiętać, że wiadra – choć niezwykle pomocne – wymagają również akcesoriów.

Praktyczne akcesoria do wiader

Lista akcesoriów,scierka-multi-t-microfibra-2.jpg które niezbędne są podczas sprzątania, jest bardzo rozległa. Wiele z nich to przedmioty drobne – podręczne rzeczy o wielu zastosowaniach i części zestawów sprzątających. Dla profesjonalnych wiader są to przede wszystkim wszelkie mopy oraz ściereczki, które idealnie współgrają z nimi oraz jeszcze bardziej ułatwiają dbanie o czystość. Wszelkie udogodnienia są szczególnie istotne przy porządkowaniu ręcznym, które jest szczególnie wymagające. Wszelkie ścierki pozwalają także na dokładność sprzątania, co bez wątpienia docenią osoby ceniące sobie nieskazitelny ład i fachowe firmy sprzątające. Podobnie jak wiader, tak akcesoriów do nich jest równie wiele – wystarczy spojrzeć na same ściereczki, aby zrozumieć rozległość tego tematu. Są one bowiem z różnych materiałów, a każdy sprawdza się do innych przestrzeni – ścierka Multi z microfibry wspaniale nada się m.in. do polerowania powierzchni!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą profesjonalnych wiader i akcesoriów do nich w sklepie MADO!

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło