Tork – produkty dla przedsiębiorstw

list W: Aktualności Na:

Tork - ekonomiczne i ekologiczne produkty.

Tork to znana i lubiana marka, której produkty można spotkać w wielu miejscach, m.in. w lokalach gastronomicznych, hotelach, punktach medycznych, biurach, a nawet – po prostu – w mieszkaniach. Firma ta ma bogatą ofertę artykułów higienicznych oraz urządzeń codziennego użytku, takich jak dozowniki na mydło i ręczniczki papierowe, kosze na śmiecie czy podajniki na papier. W produkty tej marki warto zainwestować z wielu powodów, a znajdziesz je w poniższym artykule!

Higieniczne wyroby celulozowe marki Tork

Ręczniki papierowe, serwetki, papiery toaletowe, chusteczki higieniczne, czyściwa papierowe, podkładki papierowe – to są najpopularniejsze wyroby celulozowe marki Tork. Wszystkie one są wykonane w 100% makulatury, dzięki czemu są produktami ekologicznymi, a – jak można zauważyć – ekologia obecnie jest na topie, a firmy dbające o taki wizerunek są znacznie pozytywniej odbierane. Ekologiczność to jednak nie jedyna zaleta produktów higienicznych Tork – nie ma w nich żadnych środków chemicznych, a więc mają naturalny kolor. Ciekawostką jest również to, że firma oferuje spersonalizowany nadruk na swoich wyrobach celulozowych, np. z logo firmy lub danego wydarzenia.

Urządzenia codziennego użytku marki Tork

Dozowniki i suszarki do rąk marki Tork sprawdzą się doskonale w każdej łazience publicznej. A w tym zakresie ma się czym pochwalić, bowiem w ofercie firmy znajdują się m.in. dozowniki do mydeł, papierów toaletowych, serwetek i ręczników papierowych. W asortymencie Tork znaleźć można także podajniki do podkładów medycznych i na woreczki sanitarne. Warto tutaj również dodać, że każde urządzenie ma wiele wariantów – np. kolorystycznych lub gabarytowych – dzięki czemu można idealnie dopasować dane urządzenie do profilu prowadzonej działalności, a nawet uczynić je ciekawym elementem aranżacyjno-dekoracyjnym!

Preparaty chemiczne i kosmetyczne marki Tork

Niezbędnym elementem każdej łazienki są także mydła, odświeżacze powietrza i neutralizatory zapachów. Jak nie trudno się domyślić, asortyment marki Tork i tutaj może pochwalić się bogactwem produktów – nie tylko w kwestii wcześniej wspomnianych produktów. W ofercie możemy tutaj znaleźć rozmaite płyny do czyszczenia, m.in. desek sedesowych. Należy tutaj dodać, że produkty tej marki są wydajne i starczą na wiele dozowań, są przebadane dermatologicznie i mikrobiologicznie. To bezpieczne środki czystości i higieny, a takie preparaty powinny znaleźć się w każdej firmie, która dba o dobro pracowników i klientów.

Z marką Tork można w pełni wyposażyć łazienki i toalety użyteczności publicznej (i nie tylko!) w środki higieny oraz pomocnicze urządzenia. W ofercie firmy znajdziesz produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu. Jeśli szukasz ekonomicznego i EKO rozwiązania dla Twojego biznesu, koniecznie zainteresuj się marką Tork!

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło