Lista produktów marki Truvox

Truvox to angielski producent profesjonalnych urządzeń i akcesoriów do czyszczenia i pielęgnacji podłóg. Produkty te wykorzystywane są zarówno w działalności komercyjnej, jak i przemysłowej. Początki działalności firmy datują się na lata 60., kiedy to Truvox tworzył swoje pierwsze maszyny nabłyszczające zasilane elektrycznie. 

Truvox to angielski producent profesjonalnych urządzeń i akcesoriów do czyszczenia i pielęgnacji podłóg. Produkty te wykorzystywane są zarówno w działalności komercyjnej, jak i przemysłowej. Początki działalności firmy datują się na lata 60., kiedy to Truvox tworzył swoje pierwsze maszyny nabłyszczające zasilane elektrycznie. Od tamtej pory firma znacznie rozszerzyła zarówno swoją ofertę, jak i zasięg swoich produktów. Obecnie jest to producent rozpoznawany w ponad 70 krajach na całym świecie i oferujący urządzenia pod kilkoma cenionymi w branży markami. Dostarczane przez niego produkty znajdują zastosowanie zarówno w przemyśle, jak i w działalności hotelarskiej, handlowej czy usługowej.

Truvox – oferta produktowa

Produkty Truvox można podzielić na kilka grup:

  1. Urządzenia czyszczące pracujące obrotowo (np. szorowarki tarczowe, maszyny do szlifowania i polerowania).

  2. Urządzenia ekstrakcyjne – służące do profesjonalnego usuwania plam i innego rodzaju zabrudzeń.

  3. Profesjonalne odkurzacze – urządzenia do czyszczenia do podłóg, wykładzin, dywanów i innych rodzajów podłoża.

  4. Szczotki automatyczne – maszyny, które można wykorzystywać na powierzchniach płaskich zlokalizowanych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

  5. Dmuchawy i osuszacze – urządzenia, których użycie pozwala przyspieszyć wysychanie ścian czy suszenie dywanów.

Urządzenia marki Truvox wykorzystywane są przez firmy oferujące profesjonalne usługi czyszczenia i pielęgnacji posadzek, wykładzin i innych rodzajów podłoża. Używa się ich w halach magazynowych, marketach, galeriach, halach produkcyjnych, hotelach i innych obiektach o dużej powierzchni. Producent ten, poza dostarczaniem wysokiej jakości urządzeń czyszczących, umożliwia też zakup elementów eksploatacyjnych takich jak szczotki, osłony uszczelniające, uchwyty do padów, wymienne worki.

Listę produktów marki Truvox, które oferowane są w MADO, można zobaczyć poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z urządzeniami i akcesoriami oraz do dokonania zakupów w naszym sklepie.