Buz Windowmaster G525

Preparat do mycia powierzchni szklanych - Buz Windowmaster G525

15,50 zł

Artykuł: Buzil Windowmaster G525

Zastosowanie: Do czyszczenia oszkleń wielkopowierzchniowych, okien, oson szklanych modułów PV

Inne zastosowanie: Do czyszczenia powierzchni z tworzyw sztucznych

Wartość pH: 6,5

Koncentrat do czyszczenia szyb z efektem anty-soiling. Produkt działa bardzo skutecznie, jest niskopieniący, usuwa zabrudzenia po owadach. Nie pozostawia smug, szybko wysycha, wydajny w użyciu. Nie używać do szkła akrylowego! pH: 6-7 dozowanie: 100ml/10l wody

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Czy na Twoich szybach pojawił się okropnie wyglądający brud, połączony ze smugami? Jeśli tak właśnie się stało to… Nie musisz się dłużej przejmować! Mamy dla Ciebie wspaniałe rozwiązanie, jakiem jest środek do czyszczenia szyb Windowmaster G525. Jest to koncentrat, który wywołuje efekt anty-soiling. Skuteczny produkt, niskopieniącu, jest w stanie usunąć nawet zabrudzenia po owadach! Jakby tego było mało… na powierzchniach, które potraktujesz tym środkiem, nie pozostaną żadne smugi. Wspaniałą zaletą Windowmastera G525 jest także to, że szybko wysycha i jest bardzo wydajny. Nie ma więc wątpliwości… Wszystkie produkty, które pochodzą od marki Buzil, zachwycają wspaniałą jakością i można je dostać w bardzo dobrej cenie. Należy jednak pamiętać o tym, aby nie stosować go w przypadku powierzchni ze szkła akrylowego. Wiedz też, że czystość nie pojawia się sama, dlatego to Ty musisz zadbać o to, aby znalazła swoje miejsce w Twoim domu! Nasz sklep internetowy może Ci to zapewnić – zapraszamy!

Dozowanie:

  • buzil_pikto__Fensterreinigen_50_50.jpg 100 ml / 10 l wody
  • buzil_pikto__reinigen_50_50.jpg 100 ml / 10 l wod
G525
197 Przedmioty
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło