Unibuz G235

Środek myjący do podłóg - Buzil Unibuz G235

13,50 zł

Artykuł: Unibuz G235

Zastosowanie: Mycie wszystkich wodoodpornych podłóg

Inne zastosowanie: Pielęgnacja wszystkich wodoodpornych podłóg

Edycja: Classic

Wartość pH: 6,5-7,5

Uniwersalny środek myjąco – pielęgnujący zawierający polimery rozpuszczalne w wodzie. Do wszystkich wodoodpornych podłóg takich jak: PCW, kauczuk, linoleum, lakierowany parkiet, korek, beton oraz kamień naturalny.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Od sprzątania czasami nie da się uciec. Dla jednych jest to zmora, dla innych przyjemność. Grunt, to potrafić znaleźć na ten proces złoty środek! Nasz polski rynek jest bogaty w wiele produktów wyrabianych w Polsce i sprowadzanych zza granicy. Nasz sklep internetowy daje ogrom możliwości, z których wystarczy jedynie skorzystać. To naprawdę nic trudnego! Bardzo szanowaną u nas marką jest Buzil, dlatego chcemy polecić wam produkt Unibuz G235, który doskonale pielęgnuje wszelkiego rodzaju powierzchnie. Zawiera on polimery rozpuszczalne w wodzie, a główną zaletą tego środka czystości jest to, że szybko schnie, działa antypoślizgowo i nie pozostawia po sobie nadmiaru piany. Co więcej… Zadowolić może Cię to, że nie stwarza smug, a takiego efektu chyba oczekuje każda Pani domu! Oprócz tego, możemy polecić jeszcze wiele innych produktów, lecz musisz sprawdzić to sam! Czekamy na Ciebie i zapraszamy!

Dozowanie:

  • buzil_pikto__Automatenreinigung_50_50.jp 50 - 150 ml / 10 l wody
  • buzil_pikto__Nasswischen_50_50.jpg 50 ml / 10 l wody
G235
200 Przedmioty
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło