Remix WC-ŻEL -Środek do mycia WC

Środek do mycia WC - Remix WC Żel

5,50 zł

Artykuł: Remix WC Żel

Zastosowanie: Mycie porcelany i ceramiki sanitarnej

Inne zastosowanie: Brak

Wartość pH: ok. 2 (1% -owy roztwór w wodzie)

Środek do mycia toalety Remix WC to preparat usuwający kamień wapniowy, moczanowy oraz rdzę. Pojemnik typu "kaczka" umożliwy aplikację preparatu trudno dostępne miejsca.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Toalety są miejscami, w których trzeba zachować szczególną higienę. Do mycia WC należy używać sprawdzonych środków, które skutecznie usuną kamień wapniowy i rdzę, a także zdezynfekują sedes. Remix WC-ŻEL - środek do mycia WC jest preparatem, który służy do gruntownego czyszczenia muszli WC i pisuarów z ceramiki i porcelany. Doskonale usuwa rdzę, kamień wodny i moczanowy oraz inne, trudne do usunięcia zwykłym środkom naloty. Jego zagęszczona konsystencja i konstrukcja opakowania (butelka typu "kaczka") pozwala na równomierne naniesienie preparatu i dotarcie pod górną krawędź muszli WC, dzięki czemu jest w stanie wyczyścić nawet najtrudniej dostępne miejsca!
Jeśli szukasz efektywnego środka, który poradzi sobie z kamieniem wapniowym, rdzą oraz innego rodzaju brudami – zwróć uwagę na Remix WC-ŻEL - środek do mycia WC! Jest to preparat doskonały jakościowo za niską cenę, który sprawdzi się w każdej toalecie! Zadbaj o higienę w swoim WC i zakup już dziś niezastąpiony środek do gruntownego czyszczenia! Nie pożałujesz!

Sposób użycia:

  • Butelka w typu "kaczka". Przechylić butelkę i naciskając butelkę rozprowadzić powierzchnię muszli lub pisuarów. Odczekać 15 minut i następnie umyć i spłukać wodą.
38 Przedmioty

Opis

Pojemność
700 ml
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło