Dreumex Plus 60 L

Żel do mycia Dreumex Plus 60 L

1 162,32 zł

Żel do mycia silnie zabrudzonych rąk, zmywa farby drukarskie, stosowany na suche ręce.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

W drukarni lub w warsztacie samochodowym nie trudno o zabrudzenie dłoni. Smary, farby drukarskie oraz inne specyficzne zabrudzenia – do ich usunięcia potrzeba najlepszych środków czystości. Dreumex Plus 60 L to żel do mycia silnie zabrudzonych rąk. Sprawdza się zarówno w serwisach i warsztatach samochodowych, jak i w branży drukarskiej, malarskiej oraz dekoracyjnej.  Zawiera w sobie mikrogranulki, które są przeznaczone usuwania ciężkich zabrudzeń, takich jak smoła, farba, klej czy lakier. Sposób jego użycia jest banalnie prosty – wystarczy nałożyć niewielką ilość preparatu na brudne, SUCHE dłonie, dokładnie wetrzeć po zemulgowaniu brudu spłukać wodą!
Dreumex Plus 60 L jest niezwykle skutecznym żelem, który doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ręce narażone są na ciężkie zabrudzenia. To produkt testowany dermatologicznie – jest przyjazny dla skóry i nie powoduje jej uszkodzeń.  Ponadto ten środek posiada długi okres przydatności – zakup 60L opakowania nie jest więc ryzykiem, a bardzo korzystnym wyborem dla każdej firmy!

100 Przedmioty

Opis

Pojemność
60L
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło