Uniwersalne mydła dla przedsiębiorstw

list W: Aktualności Na:

Jaki rodzaj mydła najlepiej sprawdzi się w miejscu publicznym?

Utrzymywanie higieny rąk w miejscu pracy oraz w innych miejscach publicznych jest obecnie szczególnie ważne. Zachowując czystość dłoni oraz regularne ich mycie może uchronić nas oraz osoby w naszym otoczeniu przed niebezpieczeństwem zachorowania na koronawirusa, ale i złapania innych zarazków – wszak brud i bakterie znajdują się niemal wszędzie. Placówki, przez które przewija się wiele osób, powinny zapewnić odpowiednie środki higieniczne – każda toaleta powinna być m.in. wyposażona w mydło dozujące. Jaki rodzaj mydła będzie tutaj najlepszy? Na jaką markę można liczyć w tej kwestii? Zapraszamy do artykułu!

Uniwersalne mydła – dla każdego przedsiębiorstwa

Obecnie mamy dostęp do najróżniejszych mydeł – w płynie, w piance, w kostce. Nie brakuje wśród nich także rozmaitych wzorów, a także kształtów – choćby uroczej babeczki, która wygląda niczym najprawdziwszy słodycz! Choć mydlany rynek obfituje w bogactwo, tak w przedsiębiorstwach warto skupić się na bardziej uniwersalnych i prostych rozwiązaniach. Aby nie stwarzać zagrożenia, konieczne jest stosowanie odpowiednich mydeł – obecnie królują tutaj mydła dezynfekujące, które doskonale czyszczą nie tylko powierzchnię dłoni, ale i inne. Niegdyś były używane głównie w przemyśle spożywczym i w zakładach opieki zdrowotnej, jednak dzisiaj – za sprawą pandemii – stosowane są niemal wszędzie. My polecamy tutaj Mydło w płynie Antybakteryjne Remix AN, które jest niedrogie, a doskonale oczyszcza i daje gwarancję pozbycia się wszelkich zarazków i bakterii.

Mydła w pianie i dozowniki na mydło – praktyczne dla przedsiębiorstw

Bardzo lubiane są współcześnie rozmaite mydła w pianie. One także doskonale oczyszczają powierzchnię dłoni, są dodatkowo bardzo przyjemne w użyciu i niezwykle wydajne. Nadają się one zarówno dla przedsiębiorstw, jak i dla domowych zacisz. W MADO znaleźć można wiele ciekawych mydeł w pianie – my polecamy tutaj szczególnie Mydło w piance Antybakteryjne marki Tork.

Praktycznym mydlanym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw są także rozmaite dozowniki na mydło. Pozwalają one ograniczyć do minimum kontakt z zarazkami i dawkują odpowiednio płyn lub piankę, co również jest bardzo ekonomicznym podejściem. W naszym sklepie dostępnych jest wiele nowoczesnych dozowników na mydło. Poniżej przedstawiamy zaledwie kilka z nich:
- Dozownik do mydła w pianie – Tork 460010-D.MYDŁA STAL;
- Dozownik do mydła w płynie i sprayu - Tork 560008-DOZ.MYD/1L/CZ;
- Dozownik do mydła w płynie łokciowy - Tork 560100.

Mydła dla przedsiębiorstw w MADO

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą mydeł oraz innych środków higienicznych dostępnych w naszym sklepie. Znajdą Państwo u nas wiele ciekawych rozwiązań dla przedsiębiorstw, które zadbają o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz klientów. W przypadku pytań – zachęcamy do kontaktów. Udanych zakupów!

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło