Efektywne i ergonomiczne sprzątanie: wózki sprzątające

list W: Aktualności Na:

Wózki sprzątające - niezawodne i funkcjonalne urządzenia!

Sprzątanie dużych obiektów bywa czasochłonne. Utrzymanie w czystości galerii handlowych, restauracji, hal magazynowych, wielkich biurowców i hoteli wymaga użycia bardziej specjalistycznego i ergonomicznego sprzętu. Pomocnym urządzeniem są tutaj bez wątpienia wózki sprzątające, które są niezwykle funkcjonalne – pozwalają mieć wszystko w jednym miejscu, dzięki czemu porządki są znacznie łatwiejsze. Czym powinien charakteryzować się taki sprzęt oraz gdzie znaleźć najlepsze wózki do sprzątania? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w naszym wpisie poniżej!

Wózki sprzątające – trwałość i praktyczność w jednym

Szybkie i dokładne czyszczenie dużych powierzchni jest bardzo pożądaną cechą wśród pracowników firm sprzątających. Dlatego każda taka instytucja powinna na zapleczu posiadać profesjonalne wózki sprzątające, które pozwalają uzyskać bardzo zadowalające efekty – bardzo szybko! Przed zakupem warto się jednak zastanowić, czym powinny się takie wózki charakteryzować. Przede wszystkim – ze względu na częstą eksploatację – powinny być sprzętem wytrzymałym, ponieważ urządzenia używane regularnie i intensywnie takie być powinny (to raczej dla nikogo nie jest niespodzianką). Rola jakości wózków sprzątających jest ogromna, ponieważ wpływa również na utrzymanie czystości – szczególnie w miejscach, gdzie pojawiają się duże powierzchnie podłóg, schodów oraz szkła.

Wózki sprzątające – MADO

Atrakcyjne wózki sprzątające dostępne są w sklepie MADO. Dostępnych jest wiele modeli, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć sprzęt idealny dla siebie, bądź swojej firmy. Poszczególne wózki się od siebie kilkoma funkcjonalnymi aspektami – m.in. ilością i rodzajem elementów składowych, ich rozmiarem, pojemnością głównych pojemników oraz konkretnym zastosowaniem. W naszym asortymencie znajdują się zarówno różnego rodzaju wózki sprzątające, od najprostszych modeli, przeznaczonych głównie do mycia posadzek, jak i innych, wyposażonych w wyciskarkę szczękową i wiadro oraz wózków sprzątających z licznymi dodatkowymi elementami konstrukcyjnymi, np. dodatkowe wiadro, uchwyt do worka na śmieci, kuwety boczne, dodatkowe uchwyty i haki oraz… znacznie więcej! Warto tutaj zaznaczyć, że w MADO dostępne są nie tylko standardowe wózki sprzątające, ale i uniwersalne zestawy serwisowe, wózki hotelowe (na brudną pościel, na śmieci i odpady oraz na czystą pościel i ręczniki, jak również wózki do przewożenia bagaży) oraz ich wyposażenie (koszyki, uchwyty), stelaże do worków na śmieci wraz z pokrywami oraz wiele innych sprzętów niezbędnych w dużych obiektach handlowych, produkcyjnych i noclegowych.

Oto kilka przykładowych wózków dostępnych w MADO:
- Wózek sprzątający TTS "PILE" 30L z wyciskarką szczękową TEC;
- Wózek sprzątający TTS „NICK” 2x25L;
- Wózek chromowany do mycia okien TTS.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą MADO, w którym znajdą Państwo zarówno wózki sprzątające, jak i wiele innych atrakcyjnych urządzeń i produktów.

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło