ODŚWIEŻACZE POWIETRZA>WKŁADY>

236015 Wkładka zapachowa kwiatowa Tork

236015

Nowy

Stan: 20 Przedmioty

236015Tork wkładka zapachowa kwiatowa Zobacz większe

5,09 zł

Artykuł: 236015

Odświeżacz powietrza w formie wkładki zapachowej o zapachu kwiatowym. Wkładkę można włożyć do dozownika jak i powiesić np. na rurze w łazience. Zapach utrzymuje się przez 30 dni.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

236015 Wkładka zapachowa kwiatowa Tork - Karta produktu

Identyfikator Systemu A2

Więcej informacji

Alternatywą dla zwykłych, rozpylających odświeżaczy w sprayu są wkładki zapachowe. Ta forma odświeżacza jest bez wątpienia delikatniejsza, bezpieczniejsza i – przede wszystkim – praktyczniejsza. Wkładka zapachowa kwiatowa 236015 firmy Tork skutecznie usunie każdy nieprzyjemny zapach poprzez subtelny, a za razem trwały i świeży kwiatowy zapach. Wkładka ta jest niezwykle ergonomiczna i pozwala na łatwą wymianę wkładu - można zarówno włożyć ją do dozownika, jak i powiesić np. na rurze w łazience. Jest także wyjątkowo wydajna, bowiem jej zapach utrzymuje się aż przez 30 dni! Sprawdzi się nie tylko w łazience, ale i w każdym innym pomieszczeniu – zarówno w zaciszu domowym, jak i w miejscach publicznych, np. w salach konferencyjnych, salonach kosmetycznych, placówkach medycznych.
Wkładka zapachowa kwiatowa 236015 firmy Tork to bardzo dobrej jakości produkt za niską cenę! Jeśli szukasz alternatywy dla odświeżacza w sprayu – oto on! Nie wahaj się – zamów koniecznie jeszcze dziś i przekonaj się o zaletach wkładek zapachowych!

Inne produkty z kategorii WKŁADY

Skoro zainteresowała Cię Wkładka zapachowa kwiatowa Tork sprawdź również inne artykuły z kategorii WKŁADY

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop