ODŚWIEŻACZE POWIETRZA>WKŁADY>

236016 Wkładka zapachowa jabłkowa Tork

236016

Nowy

Stan: 20 Przedmioty

236016Tork wkładka zapachowa jabłkowa Zobacz większe

5,09 zł

Artykuł: 236016

Odświeżacz powietrza w formie wkładki zapachowej o zapachu jabłkowym. Wkładkę można włożyć do dozownika jak i powiesić np. na rurze w łazience. Zapach utrzymuje się przez 30 dni.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

236016 Wkładka zapachowa jabłkowa Tork - Karta produktu

Identyfikator Systemu A2

Więcej informacji

Znudziły Ci się odświeżacze w sprayu? Pora na wkładki zapachowe! Odświeżacze w tej formie są delikatniejsze, bezpieczniejsze i – przede wszystkim – banalnie proste w stosowaniu. Można zarówno włożyć je do dozownika, jak i powiesić np. na rurze w łazience. Wkładka zapachowa jabłkowa 236016 firmy Tork jest niezwykle funkcjonalna i pozwala na łatwą wymianę wkładu. Jest w stanie skutecznie usunąć każdy przykry zapach poprzez subtelny, a za razem trwały i świeży zapach jabłek.  Wkłada ta jest również wyjątkowo wydajna, bowiem jej zapach utrzymuje się aż przez 30 dni! Sprawdzi się nie tylko w łazience, ale i w każdym innym pomieszczeniu – zarówno w zaciszu domowym, jak i w miejscu publicznym, np. w  biurze, salonie kosmetycznym, restauracji czy poczekalni.
Wkładka zapachowa jabłkowa 236016 firmy Tork to bardzo dobrej jakości produkt za niską cenę. Jeśli szukasz alternatywy dla zwykłego odświeżacza w sprayu – oto on! Sprawdź zalety wkładek zapachowych już dziś – wybierz swój ulubiony zapach i zamów!

Inne produkty z kategorii WKŁADY

Skoro zainteresowała Cię Wkładka zapachowa jabłkowa Tork sprawdź również inne artykuły z kategorii WKŁADY

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop