ODŚWIEŻACZE POWIETRZA>WKŁADY>

236014 Wkładka zapachowa cytrusowa Tork

236014

Nowy

Stan: 20 Przedmioty

236014Tork wkładka zapachowa cytrusowa Zobacz większe

5,09 zł

Artykuł: 236014


Odświeżacz powietrza w formie wkładki zapachowej o zapachu cytrusowym. Wkładkę można włożyć do dozownika jak i powiesić np. na rurze w łazience. Zapach utrzymuje się przez 30 dni.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

236014 Wkładka zapachowa cytrusowa Tork - Karta produktu

Identyfikator Systemu A2

Więcej informacji

Wkładki zapachowe są znakomitą alternatywą dla zwykłych, rozpylających odświeżaczy w sprayu. Są – przede wszystkim – delikatniejsze, praktyczniejsze i bezpieczniejsze w stosowaniu. Wkładka zapachowa cytrusowa 236014 firmy Tork skutecznie zniweluje każdy nieprzyjemny zapach poprzez subtelny, a za razem trwały i odświeżający cytrusowy zapach. Wkładka ta jest niezwykle funkcjonalna - można zarówno włożyć ją do dozownika, jak i powiesić np. na rurze w łazience (łatwa wymiana wkładu). Jest także nadzwyczaj wydajna, bowiem jej zapach utrzymuje się aż przez 30 dni! Sprawdzi się nie tylko w łazience, ale i w każdym innym pomieszczeniu – zarówno w zaciszu domowym, jak i w miejscach publicznych, np. w salach konferencyjnych, biurach, placówkach medycznych.
Wkładka zapachowa cytrusowa 236014 firmy Tork to bardzo dobrej jakości produkt za niską cenę! Jeśli szukasz alternatywy dla odświeżacza w sprayu – oto on! Nie wahaj się – zamów koniecznie jeszcze dziś i przekonaj się o zaletach wkładek zapachowych!

Inne produkty z kategorii WKŁADY

Skoro zainteresowała Cię Wkładka zapachowa cytrusowa Tork sprawdź również inne artykuły z kategorii WKŁADY

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop