Tork ekstra miękkie chusteczki higieniczne

Chusteczki higieniczne ekstra miękkie Tork

4,19 zł

Artykuł: 140280

Kolor: Biały

2-warstwowe, białe celulozowe chusteczki higieniczne. W eleganckim, higienicznym opakowaniu. Delikatne, chłonne i wytrzymałe. Idealne do hoteli, biur oraz gabinetów kosmetycznych.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Chusteczki higieniczne w eleganckich, kompaktowych opakowaniach to nieodłączny element takich miejsc jak pokoje hotelowe, biura, gabinety lekarskie i kosmetyczne. Chusteczek używa się właściwie wszędzie – te niewielkie, miękkie papierowe arkusze przydają się w wielu sytuacjach. Warto, aby znalazły się w klasach szkolnych, w przedszkolach, na stołówkach, w punktach usługowych, a także lodziarniach czy kawiarniach, gdzie mogą pełnić funkcję serwetek.

Chusteczki higieniczne ekstra miękkie Tork to produkt o uniwersalnym zastosowaniu. Wyjątkowo białe, dwuwarstwowe, miękkie i chłonne. Pasują do oferowanego przez tego producenta dozownika F1, ale można też wydobywać je bezpośrednio z opakowania, które prezentuje się elegancko i pasuje do każdego wnętrza. Jest to produkt nie tylko użyteczny, ale także doskonale spełnia funkcję dekoracyjną i w dużym stopniu podnosi komfort odwiedzających daną placówkę klientów, petentów, pacjentów czy gości.

Zachęcamy do zapoznania się z parametrami produktu oraz do dokonania zakupu w MADO!

140280
20 Przedmioty

Opis

Ilość sztuk w opakowaniu
100
Kolor
Biały
Warstwy
2
Jakość / Materiał
Premium/celuloza
Identyfikator Systemu
F1
Rozmiar
20 x 20
8 cm
17
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło