SERWETKI I NAKRYCIA STOŁU>TRADYCYJNE>

140280 Chusteczki higieniczne ekstra miękkie Tork

140280

Nowy

Stan: 20 Przedmioty

140280Tork ekstra miękkie chusteczki higieniczne Zobacz większe

5,15 zł

Artykuł: 140280

Kolor: Biały

2-warstwowe, białe celulozowe chusteczki higieniczne. W eleganckim, higienicznym opakowaniu. Delikatne, chłonne i wytrzymałe. Idealne do hoteli, biur oraz gabinetów kosmetycznych.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

140280 Chusteczki higieniczne ekstra miękkie Tork - Karta produktu

Identyfikator Systemu F1
Ilość sztuk w opakowaniu 100
Kolor Biały
Warstwy 2
Jakość / Materiał Premium/celuloza
Rozmiar 20 x 20,8 cm

Więcej informacji

Chusteczki higieniczne w eleganckich, kompaktowych opakowaniach to nieodłączny element takich miejsc jak pokoje hotelowe, biura, gabinety lekarskie i kosmetyczne. Chusteczek używa się właściwie wszędzie – te niewielkie, miękkie papierowe arkusze przydają się w wielu sytuacjach. Warto, aby znalazły się w klasach szkolnych, w przedszkolach, na stołówkach, w punktach usługowych, a także lodziarniach czy kawiarniach, gdzie mogą pełnić funkcję serwetek.

Chusteczki higieniczne ekstra miękkie Tork to produkt o uniwersalnym zastosowaniu. Wyjątkowo białe, dwuwarstwowe, miękkie i chłonne. Pasują do oferowanego przez tego producenta dozownika F1, ale można też wydobywać je bezpośrednio z opakowania, które prezentuje się elegancko i pasuje do każdego wnętrza. Jest to produkt nie tylko użyteczny, ale także doskonale spełnia funkcję dekoracyjną i w dużym stopniu podnosi komfort odwiedzających daną placówkę klientów, petentów, pacjentów czy gości.

Zachęcamy do zapoznania się z parametrami produktu oraz do dokonania zakupu w MADO!

Inne produkty z kategorii TRADYCYJNE

Skoro zainteresowała Cię Chusteczki higieniczne ekstra miękkie Tork sprawdź również inne artykuły z kategorii TRADYCYJNE

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop