Buz Windowmaster G525

Buz Windowmaster G525

15,50 zł
Artykuł: G525

Koncentrat do czyszczenia szyb z efektem anty-soiling. Produkt działa bardzo skutecznie, jest niskopieniący, usuwa zabrudzenia po owadach. Nie pozostawia smug, szybko wysycha, wydajny w użyciu. Nie używać do szkła akrylowego! pH: 6-7 dozowanie: 100ml/10l wody
Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 17zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76
Czy na Twoich szybach pojawił się okropnie wyglądający brud, połączony ze smugami? Jeśli tak właśnie się stało to… Nie musisz się dłużej przejmować! Mamy dla Ciebie wspaniałe rozwiązanie, jakiem jest środek do czyszczenia szyb Windowmaster G525. Jest to koncentrat, który wywołuje efekt anty-soiling. Skuteczny produkt, niskopieniącu, jest w stanie usunąć nawet zabrudzenia po owadach! Jakby tego było mało… na powierzchniach, które potraktujesz tym środkiem, nie pozostaną żadne smugi. Wspaniałą zaletą Windowmastera G525 jest także to, że szybko wysycha i jest bardzo wydajny. Nie ma więc wątpliwości… Wszystkie produkty, które pochodzą od marki Buzil, zachwycają wspaniałą jakością i można je dostać w bardzo dobrej cenie. Należy jednak pamiętać o tym, aby nie stosować go w przypadku powierzchni ze szkła akrylowego. Wiedz też, że czystość nie pojawia się sama, dlatego to Ty musisz zadbać o to, aby znalazła swoje miejsce w Twoim domu! Nasz sklep internetowy może Ci to zapewnić – zapraszamy!

Dodatkowe informacje

 pH: 6-7
dozowanie: 100ml/10l wody
G525
198 Przedmioty
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło