Tork Xpress® ręcznik Multifold (w składce wielopanelowej)

Ręcznik składany ZZ Multifold (w składce wielopanelowej) Tork Xpress®

147,00 zł

Artykuł: 150299

Kolor: Biały

System ręczników Tork Xpress® Multifold idealnie pasuje do miejsc w których liczy się przede wszystkim komfort użytkownika oraz higiena - system idealnie nadaje się do miejsc takich jak restauracje, biura oraz placówki służby zdrowia.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Ręczniki papierowe umieszczone w specjalnych dozownikach zapewniają higienę oraz wygodę użytkowania. Można z nich z powodzeniem korzystać zarówno w łazienkach, jak i w innych miejscach, np. w kuchniach, w warsztatach, w gabinetach lekarskich czy kosmetycznych – czyli wszędzie tam, gdzie mogą przydać się do osuszania mokrych plam, usuwania zabrudzeń czy wycierania rąk po umyciu.

Ręcznik składany w systemie multifold (składka ZZ) marki Tork to produkt wyjątkowo wygodny w użyciu – pociągniecie za jeden arkusz sprawia, że z dozownika wydobywa się końcówka drugiego. Jest to nie tylko wygodne, ale także w pełni higieniczne i dlatego to rozwiązanie tak chętnie stosowane jest w miejscach, gdzie to higiena jest priorytetem.

Prezentowany produkt dostępny jest w kolorze białym, a wykonany jest z makulatury. W opakowaniu zbiorczym znajduje się 20 opakowań po 237 arkuszy. Praktyczny sposób dozowania umożliwia ograniczenie zużycia produktu, dzięki czemu można znacznie obniżyć koszty, natomiast funkcja Tork Easy Handling™ pozwala łatwiej otworzyć, złożyć, przenieść opakowanie. Zapraszamy do zakupów!

150299
50 Przedmioty

Opis

Kolor
Biały
Warstwy
2
Jakość / Materiał
Universal/makulatura
Identyfikator Systemu
H2
Rozmiar
21 x 23
Liczba arkuszy
20 opk x 237szt
4 cm
17
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło