PAPIERY I RĘCZNIKI>RĘCZNIKI>SYSTEMOWE>

150299 Ręcznik składany ZZ Multifold (w składce wielopanelowej) Tork Xpress®

150299

Nowy

Stan: 50 Przedmioty

150299Tork Xpress® ręcznik Multifold (w składce wielopanelowej) Zobacz większe

180,81 zł

Artykuł: 150299

Kolor: Biały

System ręczników Tork Xpress® Multifold idealnie pasuje do miejsc w których liczy się przede wszystkim komfort użytkownika oraz higiena - system idealnie nadaje się do miejsc takich jak restauracje, biura oraz placówki służby zdrowia.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

150299 Ręcznik składany ZZ Multifold (w składce wielopanelowej) Tork Xpress® - Karta produktu

Identyfikator Systemu H2
Kolor Biały
Warstwy 2
Jakość / Materiał Universal/makulatura
Rozmiar 21 x 23,4 cm
Liczba arkuszy 20 opk x 237szt

Więcej informacji

Ręczniki papierowe umieszczone w specjalnych dozownikach zapewniają higienę oraz wygodę użytkowania. Można z nich z powodzeniem korzystać zarówno w łazienkach, jak i w innych miejscach, np. w kuchniach, w warsztatach, w gabinetach lekarskich czy kosmetycznych – czyli wszędzie tam, gdzie mogą przydać się do osuszania mokrych plam, usuwania zabrudzeń czy wycierania rąk po umyciu.

Ręcznik składany w systemie multifold (składka ZZ) marki Tork to produkt wyjątkowo wygodny w użyciu – pociągniecie za jeden arkusz sprawia, że z dozownika wydobywa się końcówka drugiego. Jest to nie tylko wygodne, ale także w pełni higieniczne i dlatego to rozwiązanie tak chętnie stosowane jest w miejscach, gdzie to higiena jest priorytetem.

Prezentowany produkt dostępny jest w kolorze białym, a wykonany jest z makulatury. W opakowaniu zbiorczym znajduje się 20 opakowań po 237 arkuszy. Praktyczny sposób dozowania umożliwia ograniczenie zużycia produktu, dzięki czemu można znacznie obniżyć koszty, natomiast funkcja Tork Easy Handling™ pozwala łatwiej otworzyć, złożyć, przenieść opakowanie. Zapraszamy do zakupów!

Produkty powiązane

Inne produkty z kategorii SYSTEMOWE

Skoro zainteresowała Cię Ręcznik składany ZZ Multifold (w składce wielopanelowej) Tork Xpress® sprawdź również inne artykuły z kategorii SYSTEMOWE

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop