Tork Singlefold zielony ręcznik (w składce ZZ)

Ręcznik składany ZZ zielony Tork

133,00 zł

Artykuł: 290179

Kolor: Zielony

Uniwersalny ręcznik papierowy dedykowany do wielu placówek publicznych.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Ręczniki w składce to praktyczne rozwiązanie do toalet w miejscach publicznych (restauracjach, galeriach handlowych, na lotniskach i dworcach, w szkołach, przychodniach itd.). Pozwalają dbać o higienę i estetykę miejsca, są łatwe w użytkowaniu, a właścicielowi placówki umożliwiają zapobieganie stratom wynikającym z nadmiernego zużycia.

Ręcznik składany ZZ zielony Tork to produkt ekonomiczny, który najlepiej sprawdzi się w miejscach intensywnie użytkowanych. Produkt wykonany jest z makulatury, jest chłonny i wygodny w użyciu, a przy tym można się w niego zaopatrzyć w bardzo atrakcyjnej cenie – zwłaszcza przy większych zakupach.

Systemy Tork Singlefold i C-fold (w składce ZZ i składce C) dedykowane są do wielu placówek publicznych. Zastosowana funkcja Tork Easy handling gwarantuje dodatkowo łatwe przenoszenie, otwieranie i oraz utylizację opakowań.


Zachęcamy do zapoznania się z parametrami produktu oraz do dokonania zakupów w naszym sklepie. Na dodatkowe pytania chętnie odpowiemy telefonicznie lub mailowo.

290179
50 Przedmioty

Opis

Kolor
Zielony
Warstwy
2
Jakość / Materiał
Advanced/makulatura
Identyfikator Systemu
H3
Rozmiar
25 x 23 cm
Liczba arkuszy
15opk x 250szt
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło