Tork Singlefold ekstra miękki ręcznik (w składce ZZ)

Ręcznik w składce ZZ Tork Singlefold ekstra miękki

170,00 zł

Artykuł: 100278

Kolor: Biały

Wygodny i estetyczny ręcznik papierowy dla toalet publicznych.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Ręcznik papierowy to jeden z nieodłącznych elementów krajobrazu toalety publicznej – oczywiście wszędzie tam, gdzie wybrano go zamiast suszarki do rąk. Produkt ten służy do osuszania dłoni po ich umyciu i gwarantuje pełne zadowolenie. Ręcznik w składce to wyjątkowo higieniczne rozwiązanie – użytkownik wydobywa z dozownika jeden arkusz, który pociąga za sobą kolejny. Nie musi niczego odrywać, a osoby korzystające z ręczników po nim mają zapewnioną higienę i komfort. Pojedyncze, niepołączone ze sobą arkusze dodatkowo wpływają na zmniejszenie zużycia produktu, a to ważne z ekologicznego punktu widzenia.

Ręcznik w składce ZZ Tork Silnglefold ekstra miękki doskonale sprawdzi się w miejscach, w których dba się o wysoki standard obsługi, czystość wnętrz i wygodę użytkowników. Jest delikatny dla rąk, wygodny w użyciu, chłonny i estetyczny. Z pewnością zadowoleni z tego wyboru będą właściciele restauracji, kawiarni, hoteli czy galerii handlowych. Zachęcamy do składania zamówień.

100278
50 Przedmioty

Opis

Kolor
Biały
Warstwy
2
Jakość / Materiał
Premium/celuloza
Identyfikator Systemu
H3
Rozmiar
23 x 23 cm
Liczba arkuszy
15opk x 200szt
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło