Tork Singlefold biały ręcznik (w składce ZZ)

Ręcznik w składce ZZ biały Tork Singlefold

127,00 zł

Artykuł: 290158

Kolor: Biały

Uniwersalny ręcznik papierowy dla toalet w miejscach publicznych.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Ręczniki w składce mają wiele zalet. Ich wybór przekłada się przede wszystkim na oszczędność, ponieważ sposób dozowania umożliwia wydobycie tylko jednego arkusza na raz. Zapobiega to marnowaniu produktu i nadmiernemu zużyciu, co jest ważne zarówno z punktu widzenia finansów, jak i ekologii. Ważny jest też wysoki komfort użytkowania oraz higiena, które wiążą się z umieszczeniem takiego produktu w toalecie publicznej. To ukłon w stronę użytkowników i doskonała odpowiedź na ich najważniejsze potrzeby.

Ręcznik biały w składce ZZ Tork Singlefold to uniwersalny produkt, który sprawdzi się w toaletach w różnych obiektach – zarówno w miejscach publicznych, jak i w zakładach pracy czy prywatnych placówkach. Jest wytrzymały, chłonny i praktyczny, a biały kolor podnosi wrażenia estetyczne i dodaje toalecie elegancji. Marka Tork słynie z najwyższej jakości i doskonałej znajomości oczekiwań klientów. Warto skorzystać z jej oferty - zachęcamy do zakupów w MADO!

290158
50 Przedmioty

Opis

Kolor
Biały
Jakość / Materiał
Universal/celuloza
Identyfikator Systemu
H3
Rozmiar
23 x 23 cm
Liczba arkuszy
15opk x 300szt
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło