Tork miękki ręcznik Singlefold (w składce ZZ)

Ręcznik składany ZZ ekstra miękki TORK

130,08 zł

Artykuł: 290163

Kolor: Biały

System Tork do ręczników Singlefold i C-fold sprawdzi się w wielu różnych miejscach.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Ręczniki papierowe pojawiają się w wielu miejscach – zarówno w toaletach, jak i na kuchniach, za barem, w warsztatach, w zakładach pracy. Ich głównym zadaniem jest osuszanie umytych rąk, chociaż z powodzeniem można ich używać także do usuwania wilgoci, plam czy kurzu.

Najprostszym i najbardziej higienicznym sposobem dozowania ręczników papierowych są systemy oparte na ręcznikach w składce – np. system Singlefold i C-fold (w składce ZZ i w składce C). Umożliwia łatwe wydobywanie pojedynczych arkuszy przy zachowaniu higieny i wygody użytkowania. Ponadto taki sposób dozowania ułatwia oszczędne korzystanie z ręczników, co przekłada się na korzyści finansowe dla placówki, w której są one używane.

Ręcznik składany ZZ ekstra miękki Tork to doskonałe rozwiązanie dla toalet publicznych, restauracji, warsztatów, szkół, placówek ochrony zdrowia i wielu innych obiektów. Jest to produkt chłonny, praktyczny i estetyczny – i w dodatku dostępny w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zakupów!

290163
50 Przedmioty

Opis

Kolor
Biały
Warstwy
2
Jakość / Materiał
Advanced/celuloza + makulatura
Identyfikator Systemu
H3
Rozmiar
25 x 23 cm
Liczba arkuszy
15opk x 250szt
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło