Tork Singlefold ekstra miękki ręcznik (w składce ZZ)

Ręcznik w składce ZZ Singlefold ekstra miękki - Tork 100278

170,00 zł

Artykuł: 100278

Kolor: Biały

EAN: 7322540544725

Etykieta jakości: Premium

System papierowych ręczników Tork Singlefold i C-fold (w składce ZZ i składce C) to tradycyjny system dozowania, który sprawdzi się w wielu placówkach publicznych.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Ręczniki w składce typu ZZ i C  to praktyczne rozwiązanie do toalet w miejscach publicznych (restauracjach, galeriach handlowych, na lotniskach i dworcach, w szkołach, przychodniach itd.). Pozwalają dbać o higienę i estetykę miejsca, są łatwe w użytkowaniu, a właścicielowi placówki umożliwiają zapobieganie stratom wynikającym z nadmiernego zużycia.

Ręcznik składany ZZ biały ekstra miękki Tork 100278 to produkt premium, który najlepiej sprawdzi się w miejscach, gdzie ważna jest najlepsza jakość produktu, aby nadać pomieszczeniu dodatkowego luksusu. Produkt wykonany jest z celulozy, jest chłonny i wygodny i delikatny w użyciu.

Systemy Tork Singlefold i C-fold (w składce ZZ i składce C) dedykowane są do wielu placówek publicznych. Jest to najprostszy i higieniczny sposób dozowania ręczników papierowych. Takie systemy umożliwiają łatwe wydobywanie pojedynczych arkuszy przy zachowaniu higieny i wygody użytkowania. Ponadto taki sposób dozowania ułatwia oszczędne korzystanie z ręczników, co przekłada się na korzyści finansowe dla placówki, w której są one używane. Zastosowana funkcja Tork Easy Handling gwarantuje dodatkowo łatwe przenoszenie, otwieranie i oraz utylizację opakowań.

100278
49 Przedmioty

Opis

Kolor
Biały
Warstwy
2
Jakość / Materiał
Premium/celuloza
Identyfikator Systemu
H3
Rozmiar
23 x 23 cm
Liczba arkuszy
15 opk x 200szt
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło