ŚRODKI CZYSTOŚCI DO RĄK>

421502 Mydło w płynie mini Tork delikatne

421502

Nowy

Stan: 20 Przedmioty

421502Tork delikatne mydło w płynie mini Zobacz większe

15,09 zł

Artykuł: 421502

Delikatne mydło w płynie o poj. 475ml. Delikatnie perfumowane, w kolorze kremowym. Do częstego użycia, łagodne dla skóry dłoni. Czyści i czynnie poprawia stan skóry. Wydajne - wystarcza na 475 umyć rąk. Przebadane dermatologicznie i mikrobiologicznie.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

421502 Mydło w płynie mini Tork delikatne - Karta produktu

Pojemność 475 ml
Cecha Perfumowane
Identyfikator Systemu S2
Ilość opakowań w kartonie 8
Kolor kremowy
Ilość dawek 475

Więcej informacji

Mydło- tak niepozorny i oczywisty element łazienki, a tak istotny i potrzebny. Jest właściwie niezbędny w zachowaniu czystości, świeżości, przyjemnego zapachu czy po prostu ogólnej higieny. Coraz częściej decydujemy się na mydło w płynie odsuwając tym samym te w formie kostki. Niewątpliwie jest to rozsądny wybór głównie ze względu na wygodę użytkowania i przestrzegania czystości. Dotyczy to nie tylko domowego zacisza, ale przede wszystkim miejsc publicznych. Te drugie niemal całkowicie wyeliminowały niefunkcjonalną kostkę zastępując ją właśnie mydłem w płynie. Nic w tym dziwnego, ponieważ w taki sposób jesteśmy w stanie zachować jego wydajność oraz znacznie większą higienę w użytkowaniu przez wiele osób. Te i wiele więcej zalet posiada nasze mydło w płynie Tork 421502. Jest nie tylko funkcjonalne i higieniczne, ale wyjątkowo delikatne dla skóry i starcza na aż 475 dawek. Przebadane dermatologicznie i mikrobiologicznie, nie stanowi zagrożenia dla osób z tendencją alergiczną. Postaw na mydło firmy Tork, a z pewnością nie zawiedziesz się!

Inne produkty z kategorii ŚRODKI CZYSTOŚCI DO RĄK

Skoro zainteresowała Cię Mydło w płynie mini Tork delikatne sprawdź również inne artykuły z kategorii ŚRODKI CZYSTOŚCI DO RĄK

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop