ODŚWIEŻACZE POWIETRZA>SPRAY>

236052 Odświeżacz powietrza w sprayu kwiatowy Tork

236052

Nowy

Stan: 20 Przedmioty

236052Tork odświeżacz powietrza w sprayu kwiatowy Zobacz większe

29,15 zł

Artykuł: 236052

Odświeżacz powietrza w sprayu o zapachu kwiatowym, o poj. 75ml. Jeden wkład wystarcza na 3000 dawek. Długotrwały, świeży zapach wystarcza na okres od 30 do 90 dni. Zawiera trzy razy więcej olejku perfumowanego niż w innych dezodorantach. Nie zadusza, a eliminuje zapachy 24 godziny na dobę.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

236052 Odświeżacz powietrza w sprayu kwiatowy Tork - Karta produktu

Pojemność 75 ml
Identyfikator Systemu A1
Ilość opakowań w kartonie 12

Więcej informacji

Szukasz perfumowanego odświeżacza powietrza o silnym, lecz niedrażniącym zapachu? Odświeżacz powietrza w sprayu kwiatowy 236052 firmy Tork jest stworzony dla Ciebie! Chociaż zawiera w sobie aż trzy razy więcej olejku perfumowanego niż w innych dezodorantach, to i tak jego zapach jest subtelny i przyjemny, przywodzi na myśl wiosenne łąki. Ten odświeżacz eliminuje brzydkie zapachy 24 godzinny na dobę. Mimo niewielkiej pojemności (zaledwie 75ml), jeden wkład wystarcza na okres od 30 do 90 dni (3000 dawek). Ponadto w kartonie znajduje się aż 12 jego opakowań, więc możesz cieszyć się kwiatowym zapachem przez naprawdę długi czas! Idealnie sprawdzi się w każdym domowym pomieszczeniu, a także w restauracjach, biurach oraz gabinetach kosmetycznych.
Jeśli marzysz o wydajnym odświeżaczu, którego zapach przywodzi na myśl najpiękniejsze ogrody - koniecznie zainteresuj się odświeżaczem powietrza w sprayu kwiatowym 236052 firmy Tork! Zapewni Twojemu pomieszczeniu świeżość 24 godziny na dobę, neutralizując nieprzyjemne wonie przez cały czas działania. Ugość kwiatową woń w swoim domu!

Inne produkty z kategorii SPRAY

Skoro zainteresowała Cię Odświeżacz powietrza w sprayu kwiatowy Tork sprawdź również inne artykuły z kategorii SPRAY

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop