ODŚWIEŻACZE POWIETRZA>SPRAY>

236050 Odświeżacz powietrza w sprayu cytrusowy Tork

236050

Nowy

Stan: 20 Przedmioty

236050Tork odświeżacz powietrza w sprayu cytrusowy Zobacz większe

29,15 zł

Artykuł: 236050

Odświeżacz powietrza w sprayu o zapachu cytrusowym, o poj. 75ml. Jeden wkład wystarcza na 3000 dawek. Długotrwały, świeży zapach wystarcza na okres od 30 do 90 dni. Zawiera trzy razy więcej olejku perfumowanego niż w innych dezodorantach. Nie zadusza, a eliminuje zapachy 24 godziny na dobę.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

236050 Odświeżacz powietrza w sprayu cytrusowy Tork - Karta produktu

Pojemność 75 ml
Identyfikator Systemu A1
Ilość opakowań w kartonie 12

Więcej informacji

Niekiedy bywa, że odświeżacze powietrza posiadają mocne, zaduszające zapachy, które - choć eliminują przykre wonie - poważnie drażnią nasze nosy. Odświeżacz powietrza w sprayu cytrusowy 236050 firmy Tork mimo tego, że zawiera w sobie aż trzy razy więcej olejku perfumowanego niż w innych dezodorantach, pozostaje przyjemny dla naszych nozdrzy. Jego świeży, cytrusowy zapach jest długotrwały, eliminuje brzydkie zapachy 24 godzinny na dobę. Chociaż jego pojemność to zaledwie 75ml, to jeden wkład wystarcza na okres od 30 do 90 dni (3000 dawek). Idealnie sprawdzi się w każdej łazience oraz toalecie (zarówno publicznej, jak i domowej), a nawet w placówkach medycznych, halach sportowych, biurach oraz gabinetach kosmetycznych.
Jeśli szukasz wydajnego odświeżacza o orzeźwiającym zapachu, który neutralizuje nieprzyjemne wonie non stop - koniecznie zainteresuj się niepowtarzalnym odświeżaczem powietrza w sprayu cytrusowym 236050 firmy Tork! Zadowolenie gwarantowane!
W kartonie znajduje się 12 opakowań.

Inne produkty z kategorii SPRAY

Skoro zainteresowała Cię Odświeżacz powietrza w sprayu cytrusowy Tork sprawdź również inne artykuły z kategorii SPRAY

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop