ODŚWIEŻACZE POWIETRZA>SPRAY>

G567 Buz Fresh Magic G567

Nowy

Stan: 50 Przedmioty

G567Buz Fresh Magic G567 Zobacz większe

41,72 zł

Artykuł:G567

Neutralizator i odświeżacz, pH: 7-8 dozowanie: bezpośrednio

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

Więcej informacji

Niektóre pomieszczenia wymagają szybkiego i długotrwałego neutralizowania przykrych zapachów oraz stałego odświeżenia powietrza. Są to toalety (publiczne i domowe), pokoje dla palaczy, przebieralnie, obiekty sportowe, obszary fitness, szpitale, domy opieki, a nawet pomieszczenia przemysłu spożywczego. W takich miejscach idealnie sprawdzi się Buz Fresh Magic G567 – znakomity neutralizator i odświeżacz w jednym! Bezpieczne, neutralne pH (7-8) pozwala stosować ten preparat w miejscach takich jak restauracja, poczekalnia czy też przedszkole. Nie podrażnia, nie uczula - jego zapach jest łagodny i przyjemny. Użytkowanie również jest banalnie proste – dozowanie bezpośrednie. Dostępny w pojemności 0,5L lub 10L.
Buz Fresh Magic G567 to znakomity neutralizator i odświeżacz, który sprawdzi się w każdych warunkach. Jest bezpieczny i wygodny w obsłudze oraz wyjątkowo wydajny. Jeśli zależy Ci na pozbyciu się zapachu papierosów lub innych nieprzyjemnych woni – koniecznie przemyśl zakup tego "magicznego" preparatu!

Inne produkty z kategorii SPRAY

Skoro zainteresowała Cię Buz Fresh Magic G567 sprawdź również inne artykuły z kategorii SPRAY

Produkty marki BUZIL

 • Artykuł: G424STRIPER DO PCW, KAMIENIA, PŁYTEK KLINKIER. I CERAM., TWORZYWA SZTUCZNEGOAlkaliczny środek do usuwania wosku i powłok polimerowych. Przeznaczony do nawierzchni odpornych na działanie alkaliów.

  154,98 zł
  W magazynie
 • Artykuł: G577Usuwa zatory w ściekach, rurach, odpływach i syfonach wanien, umywalek i pryszniców. Przy regularnym stosowaniu zmniejsza częstotliwość powstawania zatorów.

  21,64 zł
  W magazynie
 • Artykuł: G470Szampon do dywanów. Nie zawiera rozpuszczalnika ani fosforanu. Krystalizuje na sucho, nie niszczy nawierzchni, ma neutralne pH.

  258,30 zł
  W magazynie
 • Artykuł: G507Środek czyszczący do stali szlachetnej pozostawiający powłokę ochronną owysokim połysku, bardzo skutecznie usuwa stare zabrudzenia, plamy tłuszczowe, rdzę oraz naloty z powierzchni ze stali szlachetnej, odpornych nadziałanie kwasów.pH: 3dozowanie: bez rozcieńczania

  45,51 zł
  W magazynie
Sprawdź również jakie produkty firmy BUZIL są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop