ODŚWIEŻACZE POWIETRZA>SPRAY>

G569 Buz Fresh G569

Nowy

Stan: 200 Przedmioty

G569Buz Fresh G569 Zobacz większe

41,72 zł

Artykuł: G569

NUTA LEŚNA Gotowy do użycia odświeżacz powietrza z rozpylaczem. Produkt o przyjemnym zapachu, nadaje się do użycia w każdym pomieszczeniu, nie zawiera gazów wytłaczających. pH: 6,5 – 7,8 dozowanie: bezpośrednio

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

Więcej informacji

Szukasz odświeżacza powietrza, którego będziesz mógł bez obaw użyć w każdym pomieszczeniu? W toalecie, kuchni, pokoju dziecięcym oraz w miejscach publicznych, takich jak obiekty sportowe, restauracje, placówki medyczne i przebieralnie? Buz Fresh G569 to uniwersalny, gotowy do użycia odświeżacz powietrza z rozpylaczem. Nie zostawia plam, nie zawiera gazów wytłaczających, a jego neutralne pH (6,5-7,8) jest całkowicie bezpieczne! To produkt o długotrwałym działaniu, absorbujący nieprzyjemną woń. Jego użycie jest banalnie proste – dozowanie bezpośrednie. Preparat rozpyla przyjemny zapach – leśną nutę, która bez wątpienia pozytywnie wpłynie na samopoczucie każdego!
Buz Fresh G569 to odświeżacz w powietrza, który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i warunkach. Jest produktem bezpiecznym, który nie drażni i nie uczula. Szybko pozbywa się przykrych zapachów i pozostawia po sobie bajeczną, odświeżającą woń lasu! Nie wahaj się – zamów ten wydajny i wygodny w użyciu odświeżacz już teraz!
Produkt dostępny w dwóch pojemnościach: 0,5L oraz 10L.

Inne produkty z kategorii SPRAY

Skoro zainteresowała Cię Buz Fresh G569 sprawdź również inne artykuły z kategorii SPRAY

Produkty marki BUZIL

 • Artykuł: G400CZYSZCZ. GRUNTOWNE PARKIETU I KAMIENIAŚrodek do czyszczenie gruntownego na bazie rozpuszczalnika, zalecany do nie lakierowanych podłóg drewnianych i nawierzchni pokrytych utwardzonym woskiem.

  430,92 zł
  W magazynie
 • Artykuł: KS19Środek do ręcznego mycia naczyń. Produkt o przyjemnym zapachu, skutecznie rozpuszczający tłuszcz, delikatny dla materiału oraz skóry, wytwarzający aktywną pianę, nadający połysk.

  12,30 zł
  W magazynie
 • Artykuł: IR40*Alkaliczny środek czyszczący do zastosowania w przemyśle, rozpuszcza oleje i zabrudzenia tłuszczowe. Produkt wydajny, o przyjemnym zapachu, możliwy do zastosowania w maszynach myjących.pH: 12,5 – 13,5dozowanie:mycie ręczne: 100-200ml/10l wodymaszyna: 200-500ml/10l wody*Produkt dostępny na zamówienie

  166,05 zł
  W magazynie
 • Artykuł: G465Środek do czyszczenia WC zawierający kwas solny. Charakteryzuje się wysoką lepkością, rozpuszcza wapń, kamień po urynie.

  19,07 zł
  W magazynie
Sprawdź również jakie produkty firmy BUZIL są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop