Buz Fresh G569

Buz Fresh G569

33,92 zł
Artykuł: G569

NUTA LEŚNA Gotowy do użycia odświeżacz powietrza z rozpylaczem. Produkt o przyjemnym zapachu, nadaje się do użycia w każdym pomieszczeniu, nie zawiera gazów wytłaczających. pH: 6,5 – 7,8 dozowanie: bezpośrednio
Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76
Szukasz odświeżacza powietrza, którego będziesz mógł bez obaw użyć w każdym pomieszczeniu? W toalecie, kuchni, pokoju dziecięcym oraz w miejscach publicznych, takich jak obiekty sportowe, restauracje, placówki medyczne i przebieralnie? Buz Fresh G569 to uniwersalny, gotowy do użycia odświeżacz powietrza z rozpylaczem. Nie zostawia plam, nie zawiera gazów wytłaczających, a jego neutralne pH (6,5-7,8) jest całkowicie bezpieczne! To produkt o długotrwałym działaniu, absorbujący nieprzyjemną woń. Jego użycie jest banalnie proste – dozowanie bezpośrednie. Preparat rozpyla przyjemny zapach – leśną nutę, która bez wątpienia pozytywnie wpłynie na samopoczucie każdego!
Buz Fresh G569 to odświeżacz w powietrza, który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i warunkach. Jest produktem bezpiecznym, który nie drażni i nie uczula. Szybko pozbywa się przykrych zapachów i pozostawia po sobie bajeczną, odświeżającą woń lasu! Nie wahaj się – zamów ten wydajny i wygodny w użyciu odświeżacz już teraz!
Produkt dostępny w dwóch pojemnościach: 0,5L oraz 10L.
G569
200 Przedmioty
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło