CHEMIA PROFESJONALNA>PRZEMYSŁ>SPOŻYWCZY>

G576 Buz Grillmaster G576

G576

Nowy

Stan: 100 Przedmioty

G576Buz Grillmaster G576 Zobacz większe

18,45 zł

Artykuł: G576

Gotowy do użycia wysokoalkaliczny środek stosowany do intensywnego czyszczenia odpornych na działanie zasad piecyków, grilli i konwektorów w kuchniach przemysłowych. Samorzutnie usuwa mocne zabrudzenia olejowo-tłuszczowe jak i zaschnięte białko oraz przypalone resztki jedzenia.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

G576 Buz Grillmaster G576 - Karta produktu

Pojemność 1 L

Więcej informacji

Produkt charakteryzuje się spontaniczna siła rozpuszczania przypalonych i zaschniętych zabrudzeń. Idealny do czyszczenia nawierzchni pionowych ze względu na pianową konsystencję, prosty w użyciu. W zestawie z nasadka pianotwórczą. wartość pH: 14 dozowanie: Używać tylko na zimnych nawierzchniach! Spieniony, nie rozcieńczony produkt nanieść na nawierzchnię i pozostawić do zadziałania. Spłukać dokładnie czystą wodą. W razie potrzeby rozgrzać urządzenie po zakończonym czyszczeniu.

Inne produkty z kategorii SPOŻYWCZY

Skoro zainteresowała Cię Buz Grillmaster G576 sprawdź również inne artykuły z kategorii SPOŻYWCZY

Produkty marki BUZIL

 • Artykuł: G804PASTA Z MĄCZKĄPasta do oczyszczania rąk średnio zabrudzonych, wnika w pory, zawierająca drobnoziarnistą mączkę drzewną pomagającą usunąć brud. Produkt delikatny dla skóry o właściwościach pielęgnujących.pH: 7 - 7,5dozowanie: niewielką ilość nanieść zwilżone na dłonie, umyć i spłukać

  254,09 zł
  W magazynie
 • Artykuł: S707Środek do gruntownego mycia wodoodpornych, wrażliwych na działanie zasad posadzek podłogowych, w szczególności linoleum, kauczuku i kamieni wapniowych . Stosowany do PCV, asfaltu, kamieni naturalnych i sztucznyc , klinkieru oraz płytek glinianych.

  241,45 zł
  W magazynie
 • PIELĘGNACJA SKÓRY Środek do intensywnego czyszczenia i pielęgnacji gładkich skór. Wzmacnia naturalny kolor i strukturę skóry, nadaje jej gładkość i elastyczność, zmniejsza jej podatność na uszkodzenia, chroni przed ponownym zabrudzeniem.

  57,59 zł
  W magazynie
 • Artykuł: G440Silnie działający alkaliczny środek czyszczący do powierzchni odpornych na działanie alkaliów, przeznaczony do czyszczenia nawierzchni w warsztatach,zakładach przemysłowych, do renowacji po pożarach, atestowany dla przemysłu spożywczego.

  17,84 zł
  W magazynie
Sprawdź również jakie produkty firmy BUZIL są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop