PAPIERY I RĘCZNIKI>RĘCZNIKI>SKŁADANE>

742200 Ręcznik do mycia ciała, miękki Tork

742200

Nowy

Stan: 20 Przedmioty

742200Tork miękki ręcznik do mycia ciała Zobacz większe

48,46 zł

Artykuł: 742200

Kolor: Biały


Jednorazowe ręczniki do mycia i osuszania ciała.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

742200 Ręcznik do mycia ciała, miękki Tork - Karta produktu

Kolor Biały
Jakość / Materiał Włóknina
Rozmiar 30 x 32 cm

Więcej informacji

Mycie i osuszanie ciała za pomocą jednorazowych ręczników to rozwiązanie bardzo higieniczne. Pozwala ograniczyć koszty związane z praniem i suszeniem zwykłych ręczników i zapewniają użytkownikom najwyższy poziom komfortu. Jest to produkt, który można stosować w hotelach i innych obiektach noclegowych, a także podczas długich podróży.

Ręczniki do mycia ciała Tork to delikatne ściereczki, których używać można na dwa sposoby. W połączeniu z wodą i mydłem skutecznie oczyszczą ciało. Suchych ręczników można natomiast użyć do osuszenia skóry i włosów.

Gwarancja wysokiej jakości – ręczniki nie rozdzierają się nawet po kontakcie z wodą, są wytrzymałe i nie pozostawiają włókien na ciele. Mogą bardzo skutecznie zastąpić ręczniki tekstylne we wszystkich sytuacjach, gdy ich użycie jest niemożliwe, niewygodne lub nie gwarantuje wystarczającego poziomu higieny.

Serdecznie zapraszamy do zakupów – parametry produktu widoczne są powyżej, a na dodatkowe pytania chętnie odpowiemy telefonicznie lub mailowo.

Inne produkty z kategorii SKŁADANE

Skoro zainteresowała Cię Ręcznik do mycia ciała, miękki Tork sprawdź również inne artykuły z kategorii SKŁADANE

Produkty marki TORK

 • Artykuł: 530150 Kolor: Biały EAN: 7322540238297 Format: W odcinkach Mocne i chłonne wielozadaniowe czyściwo włókninowe współpracuje z większością rozpuszczalników i płynów dezynfekcyjnych. Jest zaprojektowane, aby zabezpieczać ręce przed wysoką temperaturą i opiłkami metali. exelCLEAN® gwarantuje idealne rezultaty czyszczenia

  30,79 zł
  W magazynie
 • Artykuł: 530137 Kolor: Biały EAN: 7322540057553 Format: Rola kombi w kartonie Mocne i chłonne wielozadaniowe czyściwo włókninowe zaprojektowane, aby zabezpieczać ręce przed wysoką temperaturą i opiłkami metali. exelCLEAN® gwarantuje idealne rezultaty czyszczenia.

  162,68 zł
  W magazynie
 • Artykuł: 110255 Kolor: Biały 3-warstwowy, biały papier toaletowy w rolach Mini Jumbo wykonany z makulatury. Dekor liścia w kolorze fioletowym doda świeżego wyglądu Państwa łazience. Miękki i mocny – optymalne połączenie. Stanowi doskonałe uzupełnienie oferty ręczników dekorowanych Tork. Wydajne rozwiązanie - rzadka wymiana wkładów.

  134,07 zł
  W magazynie
 • Artykuł: 150299 Kolor: Biały System ręczników Tork Xpress® Multifold idealnie pasuje do miejsc w których liczy się przede wszystkim komfort użytkownika oraz higiena - system idealnie nadaje się do miejsc takich jak restauracje, biura oraz placówki służby zdrowia.

  180,81 zł
  W magazynie
Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop