Tork kosz na odpady 5L

Kosz na odpady 5L Tork

92,46 zł

Artykuł: 564000

Kolor: Biały

Plastikowy kosz na odpady higieniczne, poj. 5 litrów. Przeznaczony do montażu w toaletach na odpadki higieniczne lub w innych miejscach gdzie wymagany jest mały kosz (istnieje możliwość demontażu pokrywy zasłaniającej wnętrze kosza). 

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76
Kosz to często niedoceniany i niepozorny przedmiot niezwykle ułatwiający i uprzyjemniający nam codzienne życie. Potrafi bowiem być nie tylko wygodnym sposobem na pozbycie się odpadów, ale dobrze dobrany może stanowić bardzo wartościowy element dekoracyjny przestrzeni. Kosze przede wszystkim pozwalają nam zachować tak ważny porządek, np. w łazience. Szczególnie ułatwiają zbieranie wszelkich zbędnych odpadów, najczęściej kosmetycznych, bez potrzeby gromadzenia i wyrzucania ich do ogólnego śmietnika (najprawdopodobniej kuchennego). Ten mały pomocnik stanowi też znakomity dodatek do wnętrza podkreślając unikatowy styl naszej łazienki. Dlatego właśnie z dumą przedstawiamy kosz na odpady 564000 firmy Tork. Pomimo, że niewielki, jest bardzo pojemny, bo mieści aż do 5l. To lekkie i praktyczne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i styl zarazem. Możliwość montażu do ściany. Trwały z samozamykajacą się pokrywą pomaga w zachowaniu porządku i higieny. Stanowi doskonałe uzupełnienie wyposażenia łazienki.
564000
20 Przedmioty

Opis

Materiał
ABS
Kolor
Biały
Pojemność
5 L
Identyfikator Systemu
B3
Ilość opakowań w kartonie
1
Wymiary (wys x szer x gł)
38 x 19
4 x 16 cm
16
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło