KOSZE I SEGREGACJA>SEGREGACJA ODPADÓW>

563000 Kosz na odpady 50L Tork

563000

Nowy

Stan: 20 Przedmioty

563000Tork kosz na odpady 50L Zobacz większe

359,31 zł

Artykuł: 563000

Kolor: Biały

Plastikowy kosz na odpady, poj. 50 litrów. Możliwość montażu do ściany. Polecany do miejsc o dużym zużyciu. Pojemny i trwały, pomaga w zachowaniu porządku i higieny. Stanowi doskonałe uzupełnienie wyposażenia łazienki. Możliwość zamontowania pokrywy.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

563000 Kosz na odpady 50L Tork - Karta produktu

Pojemność 50 L
Identyfikator Systemu B1
Materiał ABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Kolor Biały
Wymiary (wys x szer x gł) 62,9 x 38,9 x 28,9 cm

Więcej informacji

Wiadomą rzeczą jest, że przy dużej rodzinie śmieci przybywa w zastraszającym tempie. Odstający worek na odpady oraz wysypujące się z kosza śmieci raczej nie należą do przyjemnych widoków, a wręcz odstraszają i zniesmaczają nie tylko gości, ale i domowników. Szczęśliwie, kosz na odpady 563000 firmy Tork zachwyca estetyką i niestraszne mu wielkie pokłady odpadków! Jego pojemność to 50 litrów!
Ten plastikowy kosz prezentuje się nienagannie - całkowicie ukrywa worek na odpady, posiada opcjonalną przykrywkę, a biały kolor nadaje mu jeszcze bardziej schludnego wyglądu. Dzięki niemu twoja kuchnia (lub inne pomieszczenie) będzie wyglądała na zadbaną oraz utrzymaną w nowoczesnym stylu. Jest dopasowany do klienta - wieszany na ścianie lub stojący, ponadto jest wyposażony w kółka. Intuicyjnie prosta wymiana worków oraz banalne otwieranie pozwala na łatwą obsługę - z tym koszem jest w stanie poradzić sobie nawet dziecko!
Jeśli szukasz pojemnego oraz trwałego kosza na odpady, który pomoże Ci w zachowaniu porządku i higieny - koniecznie sięgnij po ten model!

Inne produkty z kategorii SEGREGACJA ODPADÓW

Skoro zainteresowała Cię Kosz na odpady 50L Tork sprawdź również inne artykuły z kategorii SEGREGACJA ODPADÓW

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop