CHEMIA PROFESJONALNA>SANITARIATY>

SP10 Drizzle Red SP10

Nowy

Stan: 50 Przedmioty

SP10Drizzle Red SP10 Zobacz większe

125,99 zł

Artykuł:SP10

GOTOWY DO UŻYCIA ŚRODEK DO PIELĘGNACJI SANITARIATÓW
Do codziennego mycia powierzchni odpornych na działanie kwasów i wody.Stosowany w pomieszczeniach sanitarnych i wilgotnych (np. biurach, hotelach lub obiektach użyteczności publicznej).

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

Więcej informacji

Gotowy do użycia, kwaśny środek SP 10
Drizzle red dzięki efektowi easy – to – Clean w znacznym stopniu ogranicza osadzanie się brudu na nawierzchni. Produkt spontanicznie usuwa resztki kosmetyków i mydła oraz zabrudzenia mineralne, np. naloty wapienne. Produkt spontanicznie usuwa resztki kosmetyków i mydła oraz zabrudzenia mineralne,np. naloty wapienne. Produkt nadaje czyszczonej nawierzchni połysk, wysycha szybko bez konieczności dosuszania, jest łagodny dla materiału i prosty w użyciu. Należy rozpylić na ściereczkę, wyczyścić nawierzchnię i spłukać wodą.

*Produkt dostępny na zamówienie

Inne produkty z kategorii SANITARIATY

Skoro zainteresowała Cię Drizzle Red SP10 sprawdź również inne artykuły z kategorii SANITARIATY

Produkty marki BUZIL

 • Artykuł: S708Stripper o wyjątkowej sile działania. Do gruntownego czyszczenia wszystkich podłóg odpornych na działanie wody.Usuwa wszystkie rozpuszczalne w wodzie powłoki ochronne oraz resztki produktów pielęgnacyjnych. Zalecany do usuwania kilku warstwowych powłok utwardzanych poprzez polerowanie

  149,01 zł
  W magazynie
 • Artykuł: G465Środek do czyszczenia WC zawierający kwas solny. Charakteryzuje się wysoką lepkością, rozpuszcza wapń, kamień po urynie.

  19,07 zł
  W magazynie
 • Artykuł: T265Środek o neutralnym pH stosowany w automatach myjących do czyszczenia posadzek podłogowych odpornych na działanie wody. Zalecany do podłóg sportowych (spełnia wymogi normy FMPA DIN 18032/2).

  198,68 zł
  W magazynie
 • Artykuł: S707Środek do gruntownego mycia wodoodpornych, wrażliwych na działanie zasad posadzek podłogowych, w szczególności linoleum, kauczuku i kamieni wapniowych . Stosowany do PCV, asfaltu, kamieni naturalnych i sztucznyc , klinkieru oraz płytek glinianych.

  241,45 zł
  W magazynie
Sprawdź również jakie produkty firmy BUZIL są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop