CHEMIA PROFESJONALNA>SANITARIATY>

T464 Bucasan trendy T464

Nowy

Stan: 200 Przedmioty

T464Bucasan trendy T464 Zobacz większe

16,79 zł

Artykuł:T464

Środek do czyszczenia sanitariatów na bazie kwasu amidosulfonowego o świeżym zapachu. Nadaje połysk nie pozostawiając smug dzięki efektowi perłowemu. Produkt rozpuszcza wapno, zabrudzenia oraz reszki mydła.
pH: 0,5-1
dozowanie: czyszczenie ręczne: bez rozcieńczania lub 50ml/10 wody

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

Inne produkty z kategorii SANITARIATY

Skoro zainteresowała Cię Bucasan trendy T464 sprawdź również inne artykuły z kategorii SANITARIATY

Produkty marki BUZIL

 • Artykuł: G103Czarna dyspersja stosowana do odpornych na działanie wody, zamkniętychpodłóg, które mogą być pokrywane warstwami ochronnymi, np. PCV, posadzki kamienne, asfalt i beton

  563,61 zł
  W magazynie
 • Artykuł: G461Środek do czyszczenia powierzchni w miejscach szybkiego powstawania nalotów wapiennych (pływalnie, sanitariaty, zakłady przemysłu spożywczego) o właściwościach silnie odwapniających, nie zawiera kwasu solnego.

  22,76 zł
  W magazynie
 • Artykuł: G515Uniwersalny, silnie działający środek czyszczący na bazie alkoholu. Usuwa ślady po ołówku, mazakach, kalce, nie pozostawia smug, szybko wysycha. Intensywnie usuwa zabrudzenia, lecz jego działanie na nawierzchnię jest łagodne. Nadaje wysoki połysk. pH: 10,5 dozowanie: bez rozcieńczaniaNIE NADAJE SIĘ DO PLEXI

  29,77 zł
  W magazynie
 • Artykuł: DS22 StyleLINIA ZAPACHOWA Pielęgnacja, intensywne czyszczenie oraz ochrona posadzek podłogowych odpornych na działanie wody, w szczególności PCV, kauczuku, linoleum, podłóg sportowych, posadzek betonowych.

  23,25 zł
  W magazynie
Sprawdź również jakie produkty firmy BUZIL są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop